Google birkaç Piksel 3 satar ve Google I / O için büyük haberi duyurur!


Alphabet’in en son mali sonuçlarının açıklanması vesilesiyle, 7 Mayıs’ta Google I / O 2019’da yeni donanımların olacağı ve düşüncenin hemen Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL’e gideceğine dair teyit geldi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


En son mali sonuçlar beklenenden daha düşüktü ve ABD devinin CFO’suna göre, bunun nedeni kısmen Pixel serisindeki ürün satışlarının düşmesi ve kısmen de reklamcılığa daha fazla yatırım yapılması.

Esasen, Google tarafından kaydedilen satışlardaki daralma, birinci sınıf akıllı telefon pazarının trendini takip ediyor ve Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL’in yakında piyasaya sürülmesinin de bu ışığında değerlendirilmesi gerekiyor.

Ancak olumlu, Google Home aralığındaki cihazlar tarafından kaydedilen sonuçlardı. Ve her zaman Mountain View deviyle ilgili olarak, geçtiğimiz birkaç saat içinde “Ekip Drive’ları” özelliğinin önümüzdeki ay “Ortak sürücüler” olarak yeniden adlandırılacağını duyurdu.

Bu değişiklik Web’de, Android’de ve iOS’ta G Suite kullanıcılarını etkileyecek ve kullanıcı deneyiminde değişiklikler içermemekle birlikte özelliğin adıyla sınırlı olacaktır.

.

googleGoogle I / Opiksel