Gizchina bir Haber Editörü işe alıyor. Gel takıma katıl!


Sen bir ABD / Kuzey Amerika Çin teknolojisine, akıllı telefonlara, cihazlara ve tüm mobil işletim sistemlerine takıntılı tabanlı bir yazar? Çinli üreticiler ve yeni kreasyonları hakkında kepçe yazmayı seviyor musunuz? O halde Gizchina seni istiyor! ABD / Kuzey Amerika merkezli bir Haber Editörü için iş ilanımız var ve işe alıyoruz!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Her zaman ekibimizi genişletmeye çalışıyoruz ve bir Haber Editörü için acil bir açılış olduğu için bir kez daha zamanı geldi! Bu, temelde katılım gibi birçok avantajı olan ücretli bir pozisyondur. ABD / Kuzey Amerika teknoloji etkinlikleri, incelemeler için yeni araçlar / akıllı telefonlar, (belli ki) aylık maaş vs.

Birini arıyoruz en az iki yıl yazma tecrübesi, mükemmel İngilizce dilinin kullanımı, deneyim Haber Düzenleme, bilgisi WordPress, SEO, Yoast vb, sezgisel bir zihinle birlikte!

Haber Editörü

Yukarıdakilerin hepsine hak kazandığınızı ve gün ışığında evden yazabildiğinizi düşünüyorsanız ABD / Kuzey Amerika kez, o zaman UYGULAMAK bize bir e-posta göndererek:

-> nick[at]Gizchina[dot]com veya

-> bilgi (at) gizchina (nokta) com

Başvurunuz kısa listeye alınmışsa, bizden haber alacaksınız 🙂

Oh ve eğer kaçırdıysanız, Gizchina dünyanın birçok ülkesinde mevcuttur, bu yüzden seçiminizi yapın ve favorinizi işaretleyin!

Bu, yakında sen Mayıs diğer (aile) sitelerimize başvurmalı 😉

.

Gizchinahaber yazarı aranıyorişe alıyoruzyazar