Geleceğin Honor telefonları, Google hizmetleriyle önceden yüklenmiş olarak gelebilir


Çinli Huawei şirketi, Honor markasının satışı ile ilgili söylentileri doğruladı. Anlaşmaya göre, hisselerin% 98,6’sını alan Shenzhen Zhixin New Information Technology ana sahibi oldu. Şeref satışı ile ilgili bilgilerin ortaya çıkması, Çinli üreticinin cihazlarının sahipleri arasında endişeye neden oldu. Ancak şirket hızla herkese güven verdi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Shenzhen Zhixin Yeni Bilgi Teknolojisi, tedarikçi ekosistemini koruyacak. Huawei’den yaklaşık 7.000 kişi yeni işlere taşınacak.

Sıradan kullanıcılar herhangi bir özel değişiklik hissetmeyeceklerdir. Tüm hesaplar çalışmaya devam edecek. Magic UI yazılım güncellemeleri de çıkacak.

Geleceğin Honor telefonları, Google hizmetleriyle önceden yüklenmiş olarak gelebilir

Onur X10 Lite

Şirket, müşterilerin satış sonrası hizmetle hiçbir problem yaşamayacağını söyledi. Daha önce olduğu gibi tüm hizmetlerden yararlanabilecekler, ancak yeni ürünlere Honor’un kendi hizmet sistemi üzerinden hizmet verilecek.

Ana sorulardan biri Google Mobil Hizmetler ile ilgilidir. Huawei, Mayıs 2019’dan beri yaptırım altındadır ve yeni donanım ve Google hizmetlerine sahip akıllı telefonları serbest bırakamaz.

Şirket herhangi bir Şeref hissesine sahip olmayacak ve karar alma sürecine katılmayacaktır. Bu bağlamda, gelecekte önceden yüklenmiş Google hizmetlerine sahip Honor akıllı telefonlarını görebilmemiz ihtimali var.

Huawei Satılan Onur: Son Marka Bağımsız Bir Marka Olarak Harekete Geçecek

Bu sabah birkaç şirket ortak bir açıklama yaptı. Shenzhen Zhixin New Information Technology Co., Ltd.’nin Huawei Investment Holdings Co., Ltd. ile bir satın alma anlaşması imzaladığı ortaya çıktı. Sözleşmeye göre, Honor markasını satın aldı. Satıştan sonra Huawei artık yeni Honor şirketinde herhangi bir hisseye sahip değil.

Financial Times’ın bir haberine göre, Honor’a yakın bir kişi, Honor’un mevcut çalışanlarının fazla değişmediğini söyledi. Çalışanların çoğu şirkete girdiklerinde Honor Terminal ile iş sözleşmesi imzalamıştır. Yapmazlarsa bazı çalışanların yeniden imzalaması gerekebilir.

Kişi ayrıca ‘Bir geçiş dönemi olacak gibi geliyor. Huawei’den ayrılmak kolay değil. Huawei’nin yazılım ve donanım araştırma ve geliştirmesine de çok fazla yer verilmesi bekleniyor. Aksi takdirde, Honor yalnızca bağımsız bir markadır ve teknolojiden yoksundur. “

Halka açık bilgiler, Honor markasının özellikle gençler için Aralık 2013’te piyasaya sürüldüğünü gösteriyor. Akıllı telefon ürünleri dört seriye ayrılmıştır: V serisi, HONOR serisi, X serisi ve Play serisi.

.

Google hizmetleriGoogle uygulamalarHuaweiHuawei yasağıOnurOnur markası