Galaxy Watch Active 2 yeni aygıt yazılımı güncellemesi aldı, daha fazla Galaxy Watch 3 özelliği aldı


Akıllı saatler ve sesli giyilebilir cihazlar söz konusu olduğunda, Samsung, tüketicilerin aralarından seçim yapabileceği bir dizi seçeneğe sahiptir. Chaebol’un bir akıllı saatte iki teklifi vardır – orijinal Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active serisi. Samsung’un mevcut en son teklifi, çok sayıda özellikle birlikte gelen ve yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy Watch 3’tür. Chaebol, daha önce Galaxy Watch 3 özelliklerinden bazılarını Tizen 5.5 güncellemesini yayınlayarak önceki yıl Galaxy Watch Active 2’ye indirmişti. Şirket şimdi başka bir özellik daha getirdi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy Watch Active 2, yeni güncellemede daha fazla Galaxy Watch 3 özelliği alıyor!

Samsung şimdi Galaxy Watch Active 2’ye masaya birkaç yeni ekleme getiren yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme, aygıt yazılımı sürümünü taşır R820XXU1CTJ5 ve yaklaşık 60MB’nin biraz üzerindedir. Yeni ürün yazılımı güncellemesi şu anda yalnızca Güney Kore’de yayılıyor, ancak önümüzdeki günlerde daha fazla bölgeye ulaşması bekleniyor. Güncelleme bildirimini almanız gerekir ve durum böyle değilse, bunu Galaxy Giyilebilir uygulamasında manuel olarak yapabilirsiniz. Bu sizin için işe yaramazsa, güncelleme toplu olarak kullanıma sunulabileceğinden endişelenmenize gerek yoktur.

Yeni eklemelere gelen Galaxy Watch Active 2, eşleştirilmiş bir kulaklık aracılığıyla egzersizler sırasında sesli rehberlik alıyor. Ayrıca sesli rehberlik, koşu veya bisiklet sürerken toplam mesafe, kalp atış hızı için de çalışacaktır. Her Zaman Açık Ekranda küçük bir değişiklik var. Her Zaman Açık Ekran açıldığında artık saniye ibresini saatinizde görmeyeceksiniz. Galaxy Watch’unuz da zaman zaman size bazı yararlı ipuçları vererek çalar.

Daha önce Galaxy Watch Active 2, yeni bir koşu koçu, koşu analizi, VO2 ölçümü ve düşme algılama gibi önemli temel özellikleri almıştı. Yeni güncellemeyle birlikte, akıllı saat birkaç küçük ama şık eklemeler aldı.

Davayı takip edecek daha fazla ülke!

Güney Kore’den sonra, güncellemenin önümüzdeki günlerde küresel hale gelmesini bekliyoruz. Böyle bir durumda okuyucularımızı kesinlikle güncel tutacağız. Önceki büyük güncelleme, One UI 2.0 ile Tizen 5.5 adlı yeni işletim sistemini getirdi. Öte yandan bu yeni güncelleme, birkaç yeni özellik ekleyen küçük bir yama güncellemesidir.

.

Galaxy İzleGalaxy İzle 3Galaxy Watch Active 2GökadaSamsung