Galaxy Watch Active 2, Hindistan’da Tizen 5.5 güncellemesini almaya başladı


Aralık 2019’da Samsung, Hindistan’da Galaxy Watch Active adlı ikinci Active akıllı saat yinelemesini başlattı. Birkaç ay önce chaebol, saatin “Hindistan’da Üretildi” rozetine sahip 4G versiyonunu bile tanıttı. Peki, giyilebilir cihaz şimdi çok beklenen çeşitli özellikleri getiren yeni bir Tizen 5.5 yazılım güncellemesi alıyor. Beklendiği gibi güncelleme, en son Galaxy Watch 3’ten Active 2 akıllı saate kadar çok sayıda özellik getiriyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy Watch Active 2, Hindistan’da Tizen 5.5 güncellemesini alıyor!

ABD’den sonra Samsung, Hindistan’daki Galaxy Watch Active 2 akıllı saatlerine tamamen yeni Tizen 5.5 yazılımını yerleştirmeye başladı. Yeni aygıt yazılımı güncellemesi, sürüm numarasını taşır R820XXU1CTI4 ve One UI 2.0 ile birlikte Tizen 5.5’i getiriyor. İşte yeni yazılım güncellemesinin masaya getirdiği özellikler.

  • Koşu formunuzu iyileştirmek için size bilgi veren Gelişmiş Koşu Analizi
  • Egzersiz sırasında kullanılan oksijen miktarını ölçmek için VO2max
  • Düşme tespiti
  • Sohbet penceresiyle geliştirilmiş bildirim, resimleri görüntüleme yeteneği
  • AR Emoji veya Bitmoji, bunları saatin içinden göndermenizi sağlar
  • Ekran yakalama görüntüsünü otomatik olarak telefonunuza gönderen yakalama özelliği

Gördüğünüz gibi, yeni güncelleme en son özellikleri Galaxy Watch Active 2 giyilebilir cihaza getiriyor. Güncelleme yaklaşık 292.21MB ağırlığındadır, böylece onu mobil veri yoluyla da güncelleyebilirsiniz. LTE sürümü için güncelleme boyutunun biraz farklı olacağını belirtmekte fayda var.

Hindistan’da ikamet ediyorsanız ve bir Galaxy Watch Active 2’ye sahipseniz, güncelleme bildirimini zaten almış olabilirsiniz. Değilse, o zaman şuraya gidebilirsiniz: Yazılım Güncellemesini İzleyin >> İndirin ve Kurun Galaxy Giyilebilir uygulamasının içinde. Bazı nedenlerden dolayı, güncellemeyi hala almadıysanız, marka yazılımı gruplar halinde kullanıma sunabileceğinden daha sonra denemenizi öneririz. Hatırlamak gerekirse, birkaç ay önce Samsung, kan basıncı izleme özelliğini Güney Kore’deki Watch Active 2’ye getirdi.

Fiyat, Çeşitler

Galaxy Watch Active 2, Çelik ve Alüminyum olmak üzere iki varyantta gelirken, üç renk seçeneğine de sahiptir – Siyah, Gümüş ve Pembe. Bağlantı için 4G ve Bluetooth’a bakıyoruz. Bunu yazarken, Bluetooth Alüminyum fiyatı 24.090 ₹, Çelik Bluetooth sürümü ise sizi 28.490 ₹ geri koyacak. 4G Alüminyum, ₹ 28.490 fiyat etiketi ile gelir. Öte yandan 4G çelik varyantı ₹ 32.490 olarak fiyatlandırılıyor. Samsung’un da sunduğu birkaç teklif var.

.

Galaxy Watch Active 2GökadaSamsungTizenTizen 5.5