Galaxy Tab S7 ve S7 + artık 90 Hz’de Fortnite’ı destekliyor, daha fazla Galaxy cihazına katılacak


Ağustos ayında Samsung, amiral gemisi tabletlerini Galaxy Tab S7 ve Tab S7 + ile birlikte bir grup amiral gemisi cihazını piyasaya sürdü. Samsung, yeni tablet serisiyle amiral gemisi seviyesinde donanım sunarak Android tablet alanını canlandırdı. Küresel lansmandan kısa bir süre sonra tablet, Hindistan gibi diğer popüler pazarlara yöneldi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy Tab S7 serisine önemli bir ek 120Hz yenileme hızı yüksek ekran paneliydi. 120 Hz yenileme hızına sahip tablet, hızlı bir kullanıcı deneyiminin yanı sıra daha yumuşak bir kaydırma sunar. Bunun dışında, 120 Hz yenileme hızı, yalnızca belirli oyun yüksek çözünürlüklü deneyimi destekliyorsa oyun sırasında çok kullanışlı olacaktır. Lansman sırasında Samsung Galaxy cihazları PUBG ve Fortnite’ı 90 Hz yenileme hızında desteklemiyordu.

Galaxy Tab S7 ve S7 + ABD’de Fortnite 90Hz desteği alıyor!

Galaxy Tab S7 ve S7 + kullanıcıları için bu şimdi değişiyor gibi görünüyor. Hem Galaxy Tab S7 hem de S7 + artık geleneksel 60 Hz seçeneği yerine 90 Hz’de Fortnite’ı destekliyor. Bu, artık oyunu 90 fps’de etkili bir şekilde oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Bu ayrıca oyun deneyiminin çok daha iyi olması gerektiği anlamına gelir. Daha akıcı animasyonlar ve% 50 daha fazla görsel bilgi göreceksiniz.

Bu yeni yüksek çözünürlüklü Fortnite deneyiminin keyfini çıkarmak için önce oyunu mağazadan güncellemeniz gerekecek. Güncelleme yarından itibaren kullanıma sunulacak. Oyunu güncelledikten sonra, oyun içi ayarlardan da yenileme oranını değiştirmeniz gerekecektir. Bununla birlikte, cihazınızın ayarlarından 90 Hz veya 120 Hz yenileme hızında olduğunuzdan da emin olun. Haberin Samsung USA tarafından duyurulduğu düşünüldüğünde, güncellemenin ilk olarak ABD için piyasaya sürülebileceğini de belirtmekte fayda var. Bundan sonra, sunum daha fazla ülke veya bölgeyi etkileyebilir.

Yakında daha fazla Galaxy cihazı takip edebilir

Fornite 90Hz güncellemesinin artık Galaxy Tab S7 ikilisi için mevcut olacağı düşünüldüğünde, yüksek çözünürlüklü panellerle gelen daha fazla Galaxy cihazının yakında gruba katılacağını varsaymak güvenli. Bu ne zaman olursa olsun, okuyucularımızı güncel tuttuğumuzdan emin olacağız. Fortnite gibi, PUBG Mobile da aynı battle royale oyununa sahip başka bir popüler oyundur. Ağustos ayında bazı OnePlus cihazları PUBG Mobile 90Hz desteğini aldı. Öngörülebilir gelecekte Galaxy cihazları için de aynı şeyin olup olmayacağını görmek ilginç olurdu.

.

90 fps'de Fornite90 Hz'de FortniteFortniteGalaxy Tab S7GökadaSamsungSekme S7