Galaxy Tab S7 serisi, dünya çapında Ekim 2020 güvenlik güncellemesini aldı!


Samsung, bu yıl amiral gemisi Galaxy Tab S7 serisini piyasaya sürerek Android tablet alanını yeniledi. Seri, Galaxy Tab S7 ve Tab S7 + olmak üzere iki tabletten oluşuyor. En yeni nesil tablet serisi, güçlü donanım, en son teknoloji ve yüksek yenileme hızına sahip paneller getiriyor. Chaebol, deneyimi daha da iyi hale getirmek için, Fortnite 90Hz oyun serisini daha iyi bir mobil oyun makinesi haline getirdi. Pekala, Samsung şimdi en son Android güvenlik yamasını getiren tabletlere yeni bir güncelleme sunuyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy Tab S7 serisi Ekim 2020 Android güvenlik yamasına sahip!

Ekim ayının sonundayken, Samsung seriye yeni bir yazılım güncellemesi eklemeye karar verdi. Güncelleme önemli değil, ancak en son Ekim 2020 Android güvenlik yamasını getiriyor. Küçük ve güvenlik güncellemesi olduğundan, akıllı telefon üreticisi bunu birkaç erken pazar yerine dünya çapında piyasaya sürdü. Donanım yazılımı güncellemesi, sürümü taşır TxxxXXU1ATJ4 ve Galaxy Tab S7 serisinin hem LTE hem de 5G varyantını vuruyor. Tabletlerden herhangi birine sahipseniz, güncelleme bildirimini zaten almış olabilirsiniz.

Durum bu değilse, devam edip güncellemeyi şuraya giderek manuel olarak indirebilirsiniz: Ayarlar >> Yazılım Güncelleme >> İndir ve Kur. Yazılım güncellemesi o kadar ağır değildir, bu nedenle isterseniz onu mobil veri yoluyla da indirebilirsiniz. Bununla birlikte, yeni donanım yazılımı sürümü başka bir şey getirmez, yalnızca cihazın genel güvenliğini artırır. Samsung’un bu yıl cihazlarına güvenlik yamaları yayma konusunda çok hızlı davrandığını belirtmekte fayda var.

Bunun dışında Güney Koreli dev, One UI 3.0 yazılımının genel beta sürümünü de sunmaya başladı. Herkese açık beta, Galaxy S20 üçlüsü ve Galaxy Note 20 ikilisi için şimdiden kullanıma sunuldu. Yakında daha fazla cihazın aynısını almasını bekliyoruz. One UI 3.0 güncellemesindeki yenilikleri merak ediyorsanız, birkaç hızlı eklemeden bahsedelim. Yeni Bixby Rutinleri, Fotoğraf Düzenleyicide düzenlemeleri geri alma, S20 üçlüsü için geliştirilmiş otomatik odaklama, Mesajlar uygulamasında çöp kutusu ve daha fazlasını göreceğiz. Büyük eklemelere bakmasak da, yeni One UI 3.0, kullanıcı deneyimini iyileştirir ve daha da geliştirir.

.

Galaxy Tab S7GökadaSamsungSekme S7