Galaxy Tab S5e, en son One UI 2.5 güncellemesini almaya başlıyor!


Şubat 2019’da Samsung, 10,5 inç AMOLED panel ve Snapdragon 670 yonga seti ile Galaxy Tab S5e adlı uygun fiyatlı tabletini piyasaya sürdü. Birkaç ay sonra tablet hem Çin hem de Hindistan pazarlarına girdi. Tab S5e başlangıçta kutudan çıkar çıkmaz Android Pie ile piyasaya sürüldü. Birkaç ay önce Samsung, Android 10 güncellemesini tablete yayınladı ve şimdi One UI 2.5 yazılımının zamanı geldi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Doğru duydun. Samsung şimdi en son One UI 2.5 yazılımını tablete eklemeye başladı. İşte yeni sunumla ilgili bilmeniz gerekenler.

Galaxy Tab S5e yeni bir One UI 2.5 güncellemesi aldı!

Yeni One UI 2.5 güncellemesi, aygıt yazılımı sürümünü taşır T720XXU1CTI1. Yeni sunum, One UI 2.5 güncellemesini cihaza getiriyor. Bunu yazarken, güncelleme şu anda Avrupa ve Orta Doğu’da mevcuttur. Güncellemeyle ilgili olarak Güney Kore, Çin ve diğer bazı Asya ülkelerini vuran haberler duyduk.

Yakında daha fazla bölge veya pazarın bu durumu takip etmesini bekliyoruz. Değişim günlüğünün yalnızca cihaz kararlılığı iyileştirmelerinden ve yeni geliştirilmiş özelliklerden bahsettiğini belirtmek gerekir. Eh, One UI 2.5 gerçekten de sunumun bir parçası ve onu gizli bir güncelleme yapıyor. Ayrıca güncelleme, Ağustos 2020 güvenlik yaması güncellemesini de içerir.

Tableti kullanıyorsanız ve belirtilen konumda ikamet ediyorsanız, güncelleme bildirimini zaten almış olabilirsiniz. Durum bu değilse, o zaman adresine giderek manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Ayarlar >> Yazılım Güncelleme >> İndir ve Kur. Bu işe yaramazsa endişelenmeyin, güncelleme gruplar halinde yayılıyor. Bu, güncellemeyi yakında alacağınız anlamına gelir.

Ayrıca bazı pazarlarda Galaxy Tab S5e’nin de Eylül 2020 yaması aldığını belirtmekte fayda var ancak ne yazık ki One UI 2.5’ten hiçbir iz yok.

Note 10 yeni bir güvenlik güncellemesi alıyor, Galaxy S20 FE başlatılıyor!

Bunun dışında Samsung, en son Eylül 2020 güvenlik güncellemesini Note 10 ikilisine de sundu. Dahası, akıllı telefon üreticisi yakın zamanda Galaxy S20 FE akıllı telefonunu da piyasaya sürdü. Cihaz, 120Hz ekran, amiral gemisi yonga seti, 25W hızlı şarj, kablosuz şarj, 6GB RAM ve 699 $ fiyat etiketi gibi özelliklerle geliyor. Ayrıca, tüketicilerin seçim yapmasına olanak tanıyan bir dizi farklı renk seçeneğiyle birlikte gelir.

.

Bir UIBir UI 2.5Galaxy tab S5eGökadaSamsungSekme S5e