Galaxy S21 Ultra, beş kamera ve hızlı şarj hızıyla gelecek


Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Samsung, güncellenmiş bir Galaxy S akıllı telefon serisini tanıtacak. Üç yeni ürün olması bekleniyor: Galaxy S21, Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy S21 Ultra, beş kamera ve daha hızlı şarj hızıyla gelecek

Önümüzdeki yıldan itibaren Galaxy S ve Galaxy Note serisi, en premium cihazların statüsünü kaybedecek; şirketin ürün yelpazesindeki teknolojik açıdan en gelişmiş cihazlardı. Artık Galaxy Z serisi katlanabilir akıllı telefonlar ilerlemenin ön saflarında olacak; bu nedenle Galaxy S21 ailesinden devrim niteliğinde bir şey beklememelisiniz.

Yeni cihazların satış bölgesine bağlı olarak Snapdragon 875 veya Exynos 2100 yonga ile satışa sunulacağına şüphe yok. Galaxy S21 Ultra söz konusu olduğunda, üretici 2K çözünürlüklü ve en az 120 Hz (muhtemelen 144 Hz) yenileme hızına sahip bir OLED ekran kuracak. Arka kamera, ana ISOCELL Bright HM2’nin 108 megapiksel olduğu beş sensörlü bir sistem alacak. 30 fps’de 8K formatında kayıt desteği ve optik görüntü sabitleme sistemi vaat ediyorlar.

Pil kapasitesi 5.000 mAh olacaktır; ve şirket şarj hızını artırarak gücünü 65 W’a çıkaracak. Kablosuz ve ters şarj için neredeyse kesinlikle destek sunacak ve söylentilere göre Galaxy S21 Ultra’nın kutuda bir stylus’u olacak.

Samsung, 2020’nin 3. çeyreğinde inanılmaz bir büyüme bekliyor

Gördüğümüz gibi, Samsung son zamanlarda çok başarılı oldu. Görünüşe göre koronavirüs sadece Koreli şirkete müdahale etmedi; aksine, başarıların pekiştirilmesine yardımcı oldu.

Şirket, üçüncü çeyrek karının geçen yılın aynı dönemine göre% 58 artışla yaklaşık 12.3 trilyon won (10.6 milyar $) olacağı tahmininde bulundu. Samsung ayrıca şirketin gelirinin yaklaşık% 5 artarak 66 trilyon won’a (57 milyar $) ulaştığını bildirdi.

Galaxy S20

Bu iyimserlik ve benzeri göstergeler, şirketin yıl boyunca karında% 56 düşüş bildirmesi nedeniyle özellikle ilgi çekicidir. Samsung, bu tür sonuçları neyin etkilediğini belirtmedi, ancak büyük olasılıkla, büyüme şirketin ürünlerine olan yüksek talepten kaynaklanıyordu – birçok kişi evden çalışmak zorundaydı ve daha sık olarak cihazlarının güncellenmesine ihtiyaç duyuyordu.

Güney Koreli şirket, diğer markalardan daha fazla akıllı telefon ve TV satıyor; ancak bu kadar iyi performans gösteren sadece perakende ürünler değil. Samsung, dünyanın dört bir yanındaki cihaz üreticilerine bellek yongaları satma konusunda çok başarılı bir işe sahip.

Son aylarda, Samsung’un yonga üretimi veri merkezlerinden destek aldı. İkinci çeyrekte parça satışlarından elde edilen gelir% 13 artarak 18,2 trilyon won’a ulaştı.

.

Galaxy S21 UltraGalaxy S21 Ultra ayrıntılarıGalaxy S21 Ultra kameraGalaxy S21 Ultra özellikleriGalaxy S21 Ultra sızdırıldıSamsung Galaxy S21 Ultra