Galaxy Note 20, şimdiye kadarki ilk yazılım güncellemesini aldı!


Dün, Samsung, çok beklenen Galaxy Unpacked 2020’de çok sayıda amiral gemisi ürününün lansmanını yaptı. Konferansın ana teklifi, Galaxy Note 20 serisinin tanıtılmasıydı. Diziliş, Note 20 ve Note 20 Ultra olmak üzere iki cihazdan oluşmaktadır. Lansmandan bu yana 24 saat bile geçmedi ve program ilk yazılım güncellemesini çoktan aldı. Cihazların henüz satışa çıkmadığını belirtmekte fayda var. Şu an itibariyle, chaebol birkaç pazarda ön rezervasyonu başlattı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy Note 20 serisi ilk yazılım güncellemesini aldı!

Note 20 serisinin ilk güncellemesi yaklaşık 500MB ağırlığındadır. Değişiklik günlüğü, Nisan 2020 Android Güvenlik Yaması beklenen güncellemeden pek bahsetmiyor. Değişiklik günlüğünde buna benzer bir şeyden bahsetmese bile yeni güncellemenin bazı performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri getirmesini bekliyoruz.

Hatta başlangıçta cihazla birlikte gelmesi gereken bazı küçük özelliklere sahip olabilir. Chaebol, Galaxy Z Flip katlanabilir cihazıyla buna benzer. Akıllı telefonun Tek Çekim kamera özelliği ile gelmesi gerekiyordu ancak marka kutudan çıkarmayı unutmuş olabilir. Bunu düzeltmek için Samsung, tüketicilerin cihazları almaya başladıklarında bu özellikten yararlanabilmeleri için anında yeni bir güncelleme yayınladı.

Bununla birlikte, akıllı telefonu erken benimseyenler, telefon etkinleştirilip kullanıma hazır hale geldiğinde güncellemeyi alacak. Daha önce de belirtildiği gibi, Galaxy Note 20 serisi şu anda ön rezervasyon kayıt aşamasında. Raflara çarpmamıza hâlâ haftalar kaldı. O zamandan önce daha fazla güncelleme görmemiz için oldukça sağlam bir şans var. Böyle bir durumda okuyucularımızı güncel tuttuğumuzdan emin olacağız.

Samsung, üç büyük yazılım güncellemesi sunacağına söz verdi!

Yazılım güncellemelerini tartıştığımız için, Samsung’un yeni Note 20 serisine üç nesillik güncellemeler sunacağına söz verdiğini belirtmekte fayda var. Aslında, S10’dan başlayan her amiral gemisi Galaxy cihazı bu yeni taahhüdün bir parçası olacak. Yazılımın piyasaya sürülmesindeki bu yeni değişiklik, diğer premium cihazların yazılım oyunlarının başında nasıl olduğu düşünüldüğünde çok ihtiyaç duyuldu. Bu yeni taahhüt, potansiyel alıcılara, cihazlarının yazılım açısından en az 3 yıl boyunca iyi olduğu konusunda gönül rahatlığı sağlayacaktır.

.

Galaxy Note 20GökadaNot 20Note 20 UltraSamsung