Galaxy Note 20, Samsung One UI 3.0 beta güncellemesini alıyor

Galaxy Note 20, Samsung One UI 3.0 beta güncellemesini alıyor, Mobil Destek

Samsung’un One UI, şirket için önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Akıllı telefon pazarında geçen uzun yıllardan sonra, şirket nihayet tescilli dış görünümünü düzeltmeyi başardı. Kullanıcılar yıllarca gecikmeli ve şişirilmiş Touchwiz’den muzdaripti ve daha sonra Samsung UI’ye “evrimleşti”. OneUI, vanilyaya yakın bir deneyim olmaktan uzak olsa da, bloatware ile dolu değildir ve TouchWiz gibi bir telefonun performansını çok fazla vurgulamaz. Şirket, Android 10 tabanlı 2.0 yinelemesinde One UI geliştirdi. Artık Samsung, Android 11 tabanlı One UI 3.0 ile bir adım öteye geçmeye hazır. En son aygıt yazılımı beta aşamasına giriyor ve şimdi Galaxy Note 20 sahipleri için geldi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Bugün Samsung, Hindistan ve Almanya’daki bazı Galaxy Note 20 serisi sahipleri için One UI 3.0 beta sürümünü piyasaya sürüyor. Güncelleme şu anda bu ülkelerdeki kullanıcılara, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk çıkışından sadece birkaç gün sonra ulaşıyor. Elbette bu güncelleme yalnızca beta programına kayıtlı kullanıcılara ulaşır. Bunu Samsung’un Üyeler uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz. SamMobile’a göre, Polonya ve Birleşik Krallık’taki kullanıcılar da artık beta kaydı için uygun olabilir. Ancak bu, bu yazının yazıldığı tarihte teyit edilemez. Bu pazarlardan birinde yaşıyorsanız, beta programının Galaxy Note 20 veya Galaxy Note 20 Ultra için mevcut olup olmadığını kontrol etmek iyi bir fikirdir.

2020 amiral geminizde Android 11’i ve yeni özellikleri denemenin en iyi yolu

Şu anda günlük kullanım için tasarlanmış bir yazılım değildir. Sonuçta, çoğu betada olduğu gibi, kritik hatalar içerebilir. Android 11’i yeni amiral geminizde denemek istiyorsanız, ilk adım Samsung Üye Uygulamasında oturum açmaktır. Kaydolduktan sonra, beta güncellemesi, Ayarlar >> Yazılım güncelleme menüsünde indirme ve Yükle seçeneği ile kullanılabilir olacaktır. Bunun hem Note 20 hem de Note 20 Ultra için 2GB’lık büyük bir güncelleme olduğunu belirtmek gerekir. Bu nedenle, tüm mobil verilerinizi tüketmemek için bu gerçeğin farkında olun.

Galaxy Note 20, Samsung One UI 3.0 beta güncellemesini alıyor, Mobil Destek

Android 11 tabanının yanı sıra, One UI 3’te Bildirimler gölgesindeki yeni bulanıklık efekti gibi bazı görsel değişiklikler var. Ayrıca, yeni bir kısa Bildirimler ve Bildirim Hikayesi özelliğimiz var. Ses kontrolleri artık değiştirildi ve MIUI’ye oldukça benziyor. Şirket ayrıca Her Zaman Moduna daha fazla seçenek ve özellik ekledi. Yeni yazılımla birlikte gelen bir sürü başka özellik var. Şimdilik, yalnızca beta programına uygun amiral gemilerine ulaşacak. Ancak önümüzdeki yıl çok sayıda Samsung cihazını kapsayan One UI 3.0 görmeyi bekliyoruz.

.

Bir UI 3.0Bir UI 3.0 güncellemesiGalaxy Note 20Galaxy Note 20 özellikleriGalaxy Note 20 serisiGalaxy Note 20 UltraGökadaNot 20 serisiSamsung