Galaxy Note 10 ikilisi, küresel olarak Eylül 2020 güvenlik güncellemesini aldı


Bu ayın başından beri Samsung, Eylül 2020 güvenlik yaması güncellemesini cihazına sunma konusunda oldukça agresif davrandı. Aslında, chaebol kısa süre önce en son güvenlik yamasını eski Galaxy S8 ikilisine de sundu. Eh, akıllı telefon üreticisi şimdi Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus için güncellemeyi yayınlıyor ve bu da küresel olarak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Yeni güvenlik yaması güncellemesi için Note 10 ikilisi serisinde hafif bir gecikme oldu. Bunun nedeni, cihazların bunun yerine One UI 2.5 güncellemesini almaya başlamış olması olabilir. Peki, Samsung şimdi güvenlik yaması güncellemesini yayınladı ve beklendiği gibi başka bir şey getirmiyor. Yalnızca güvenlikle ilgili çeşitli hataları düzelten küçük bir güncellemedir.

Halihazırda One UI 2.5 yazılımı üzerinde çalışan Note 10 cihazları için, en son Eylül 2020 Android güvenlik yaması zaten paketin bir parçasıydı. Cihazların geri kalanı artık güvenlik yaması güncellemesini almaya başladı. Güncelleme bildirimini zaten almış olmalısınız ve almadıysanız, manuel olarak şuraya giderek durumu kontrol edebilirsiniz: Güvenlik >> Yazılım Güncelleme >> İndirin ve Kurun.

Bununla birlikte, yeni güncelleme yaygın bir şekilde geliyor gibi görünüyor ve ABD’deki taşıyıcı kilitli modeller bile yeni güncellemeyi birkaç gündür kullanıyor. Ne yazık ki, Verizon kilitli Note 10 serisi, bunu yazarken güncellemeyi almadı.

Galaxy Note 10 serisi de One UI 3.0 alacak

Galaxy Note 10, One UI 2.5 güncellemesini almaya başlarken, Kanada ve İngiltere’deki kullanıcılar hala güncellemeyi bekliyor. İki ülke için aynı şeyin ne zaman olacağına dair sağlam bir bilgi yok. Ayrıca serinin en son Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini de alacağını belirtmekte fayda var. Bunun yakın zamanda olmasını beklemiyoruz.

Bunun dışında Samsung, amiral gemisi seviyesindeki özellikleri daha düşük fiyata getiren Galaxy S20 FE’yi kısa süre önce piyasaya sürdü. Cihaz, 120Hz ekran, Snapdragon 865 yonga seti / Exynos 990 SoC, 6GB RAM ve çok daha fazlası gibi özelliklerle birlikte geliyor. Hatta kablosuz ve tersine çevrilebilir kablosuz şarj teknolojisinin yanı sıra 25W hızlı şarj ile birlikte gelir. Cihaz 699 dolarlık bir fiyat etiketi ile geliyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi renk seçeneği var.

.

Galaxy Note 10Galaxy Note 10 PlusGökadaNot 10Note 10 PlusSamsung