Galaxy A70s sonunda One UI 2.5 ürün yazılımı güncellemesini aldı!


Dün Samsung, One UI 2.0’ın geliştirilmiş sürümünü Hindistan’daki Galaxy S9 ikilisine sundu. Evet! One UI 2.5 yazılımından bahsediyoruz. Eh, ürün yazılımı güncellemesi şimdi Galaxy A70’lere doğru yol aldı. Farkında olmayanlar için, One UI 2.5 Ağustos ayında Galaxy Note 20 ile resmiyet kazandı ve o zamandan beri çok sayıda amiral gemisi telefona ulaştı. Samsung şimdi güncellemeyi orta koruculara getiriyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy A70s, One UI 2.5 yazılım güncellemesine sahip!

Galaxy A70’lerdeki yepyeni One UI 2.5 yazılımı, aygıt yazılımı sürümünü taşır A707FDDU3BTH4. Beklendiği gibi, Kablosuz DeX, gelişmiş Pro kamera modu ve daha fazlası gibi One UI 2.5 yazılımının tüm temel özelliklerini getiriyor. Bu makalenin ilerleyen kısımlarında temel özelliklere bakacağız. Ürün yazılımı sürümü yaklaşık 1,6 GB ağırlığındadır, bu nedenle onu kararlı bir WiFi bağlantısı üzerinden indirmek isteyebilirsiniz. Güncelleme ayrıca en son Ekim 2020 Android güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

One UI 3.0 beta programını düşünmüyorsanız, Galaxy A70s artık en son One UI yazılımını Galaxy Note 20 gibi amiral gemisi teklifininki ile aynı şekilde çalıştırıyor. Yakındaki bir cihazdan şifre istekleri, yeni Samsung Klavye işlevleri, Her Zaman Açık Ekranda için Bitmoji desteği ve daha fazlası. Varsayılan Mesajlar uygulaması artık önceden yapılandırılmış SOS mesaj kişisi ile birlikte SOS konum paylaşımını da destekliyor.

Cihazınızı en son yazılıma nasıl güncellersiniz?

Peki, Galaxy A70’lere sahipseniz ve Hindistan’da yaşıyorsanız (cihaz yalnızca Hindistan pazarında mevcut), o zaman güncelleme bildirimini zaten almış olmalısınız. Alternatif olarak, şuraya da gidebilirsiniz: Ayarlar >> Yazılım Güncelleme >> İndir ve Kur Cihazınızı manuel olarak güncellemek için. Bu yeni güncellemenin gruplar halinde yayılmakta olabileceğine dikkat etmek önemlidir, bu yüzden hemen elinize alamayabilirsiniz.

Galaxy A70s en son yazılım güncellemesini alırken, One UI 2.5 yazılım güncellemesinin yakında diğer Galaxy A cihazlarına da gideceğini varsaymak güvenlidir. Galaxy A50, Galaxy A50s ve Galaxy A70’den bahsediyoruz. Bu ne zaman olursa olsun, okuyucularımızı güncel tuttuğumuzdan emin olacağız.

.

Bir UIBir UI 2.5Galaxy A70SGalaxy A70s Bir UI 2.5GökadaSamsung