Forza Street, Android ve iOS’a ulaşmak için bir tarih aldı


Inside Xbox Nisan 2020 canlı şovunda Microsoft büyük duyurular yapmadı ancak yaklaşan projelerden bahsetti. Bunlara mobil cihazlar için Forza Street oyunu dahildir. Henüz bu projeye aşina değilseniz, vaktinden önce sevinmeyin. Bu mobil oyunun adı dışında Forza’nın kendisiyle hiçbir ilgisi yoktur.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Burada vurgu, farklı arabaları toplamak ve onları bir dakikadan uzun olmayan yarışlarda kullanmaktır. Oyun, sadece doğru zamanda sıraya girme ve nitro kullanma ihtiyacına bağlıdır. Ayrıca, arabaları sürerken sinematik çekimler yapmanızı sağlar.

Forza Street, Android ve iOS’a ulaşmak için bir tarih aldı

Oyun, 5 Mayıs’ta hem Android hem de iOS platformlarında satışa sunulacak. Android için, Google Play ve Galaxy Store’da zaten ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Sınırlı bir süre için, 5 Mayıs – 5 Haziran tarihleri ​​arasında oyunu oynayanlar için özel bir paket mevcut olacak. Bu Kurucu Paketi, nadir Ford GT 2017’yi ve mesaj merkezinde garajınıza eklenmeyi bekleyen bazı oyun içi kredileri ve altınları içerir. Araba toplamanın ve yükseltmenin sokaklarda hakimiyet kuracağı bir oyunda, nadir süper arabaların kilidini açmak için bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz.

Forza’nın piyasadaki en iyi araba yarışı oyunlarından biri olduğunu belirtmekte fayda var. Xbox konsolları ve Microsoft Windows için mevcuttur ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanmıştır. Bu serinin başlıca iki bölümü vardır; Amerikalı geliştirici Turn 10 Studios tarafından geliştirilen orijinal Forza Motorsport serisi, esas olarak profesyonel tarzda pist yarışları ve hem gerçek hem de kurgusal çeşitli pistler etrafındaki serilere odaklanır ve esas olarak İngiliz geliştirici Playground Games tarafından geliştirilen Forza Horizon serisi, “Ufuk Festivali” olarak adlandırılan kurgusal yarış ve müzik festivali, oyuncuların özgürce dolaşabileceği ve yarış etkinliklerine katılabileceği gerçek dünya alanlarının kurgusal temsillerinde yer alan açık dünya ortamlarını içerir.

.

android oyunlarıForza CaddesiForza Street Android içinİOS için Forza StreetiOS oyunları