Fitbit Charge 4 güncellemesi, Dinamik GPS ve Akıllı Uyanma Alarmları getiriyor


Akıllı giyilebilir cihazlar ve fitness takipçileri pazarı, gün geçtikçe daha fazla şirketin segmente katılmasıyla daha rekabetçi hale geldiğinden, yerleşik şirketlerin, kullanıcıların bunlara sadık kalması için çabalarını artırdığını görmek doğal. Bu sektörde zaten uzun bir hikayeye sahip olan şirketlerden biri de Fitbit. Şirketin en yeni fitness takipçilerinden biri olan Fitbit Charge 4, yeni özellikler sunan yeni bir yazılım güncellemesi alıyor. Bu segmente yeni katılanlarla birlikte, Fitbit’in yeni yazılım özellikleriyle zamanında güncellemeler sağlayarak neden kullanıcı tabanını korumak istediğini anlayabiliriz. Şirketin giyilebilir cihazının özel yazılım çalıştırdığını belirtmek gerekir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bugün şirket, Charge 4 Fitness için yeni bir yazılım güncellemesi sunuyor. Bazı yararlı özellikleri tanıtmak için geliyor. İlk yeni özellik Dinamik GPS’dir. Fitbit Charge 4’ünüzün, yakındaysa diğer istatistikler arasında rota ve hız yakalamak için eşleştirilmiş akıllı telefonun GPS sensörünü kullanmasına olanak tanır. Bu, telefonunuzu yanınızda taşırken yerleşik GPS özelliğini kullanmayacağı için Şarj 4’te pil tasarrufu yapmanıza yardımcı olacaktır. İkinci özellik, Alarmlar uygulamasında sizi uyku sırasında uyandırmayı önleyen ve sizi uyandırmak için ayarlanan alarm saatinden 30 dakika önce en iyi zamanı bulan Akıllı Uyanmadır.

Yazılım güncellemesi ayrıca yeni bir Ekran Zaman Aşımı ayarı sunar. Kullanıcıların, Şarj 4’ün ekranının uyandıktan sonra ne kadar süreyle açık kalacağını ayarlamalarına olanak tanır. Bu yazılım güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı için aşağıdaki değişiklik günlüğünü kontrol edebilirsiniz:

Fitbit Charge 4 güncelleme değişiklik günlüğü

GPS Güncellemeleri

  • Şarj 4’te Dinamik GPS modu ile antrenmanlarınızı geliştirin. Telefonunuz yakındaysa Şarj 4, rotanızı, hızınızı ve daha fazlasını yakalamak için telefonunuzdaki GPS sensörlerini kullanır. Telefonunuzu almazsanız, Şarj 4 yerleşik bir GPS kullanır.
  • Cihazınızın pil ömrünü korumak veya GPS performansını artırmak için Şarj 4’te yeni GPS ayarlarını yönetin.

Diğer iyileştirmeler

  • Alarmlar uygulamasında Akıllı Uyandırma ile alarmları ayarlayın.
  • Yeni Ekran Zaman Aşımı ayarıyla ekranınızın ne kadar açık kalacağını ayarlayın.
  • Cihazınızı etkinleştirdiğiniz tarihi Ayarlar uygulamasında görün.
  • Bu sürüm, birkaç hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi içerir.

Yeni üretici yazılımı, 1.96.29 sürüm numarasını kullanıyor. Kullanıcılar, Android ve iOS için mevcut olan Fitbit uygulamasından doğrudan indirebilirler.

.

akıllı giyilebilirAkıllı UyanmaFitbitFitbit Charge 4 Dinamik GPSFitbit Charge 4 güncellemesiFitbit Ücreti 4Fitbit yazılım güncellemesifitness takipçisiKüresel Konumlama Sistemi