Fitbit Charge 3, Charge 4 özellikleriyle ilgili bir güncelleme aldı


Fitbit, akıllı giyilebilir ürünler segmentindeki en önemli şirketlerden biridir. Tam bir akıllı saatten ziyade, Şarj dizisi bazı hızlı bilgiler sağlar ve faaliyetlerinizi izlemenize veya sağlığınızı izlemenize olanak tanır. Şirket, Fitbit Charge 4 ile pazardaki yerini sağlamlaştırırken, önceki model olan Fitbit Charge 3 ile de önemli bir adım attı. Bugün firma, yeni modele geçmemiş kullanıcılara biraz sevgi gösteriyor. Fitbit Charge 3, Charge 4’te bulunan özelliklerin çoğunu getiren yeni bir güncelleme alıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Charge 3 kullanıcılarına ulaşan yeni güncelleme 1.88.11 sürümüne sahip ve bunu büyük bir güncelleme olarak değerlendirebiliriz. Daha önce bahsedildiği gibi, Şarj 4’te bulunan çeşitli özellikleri beraberinde getirir. Kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştirecek ve eski akıllı banda biraz temiz hava verecektir. Yeni güncelleme, cihazın kendisinde Akıllı Uyandırma Alarmını içerir. Böylece uygulamayı akıllı telefonda açmanıza gerek kalmaz. İkinci büyük güncelleme, farklı bir ekran zaman aşımı içerir. Kullanıcıların ekran için daha uzun bir zaman aşımı ayarlamasına olanak tanır. Bu, başından beri mevcut olması gereken bir tür özelliktir.

Gruptaki Ajanda Uygulaması, kullanıcıların Takvim’de yeni etkinlikler veya toplantılar ayarlamasına izin verir. Hızlı ayarlar menüsüne Uyku Modu ve DND (Rahatsız Etmeyin) eklenmiştir. Onları anında değiştirebilirsiniz. Bu güncellemeyle tanıtılan diğer güzellikler, Fitbit Saat Galerisi’ndeki yeni izleme yüzeyleridir. Dahası, şirket altı yeni dil tanıttı ve bu kesinlikle bir artı! Yeni diller – Endonezya, Brezilya Portekizcesi, Çekçe, Romence, Rusça ve Lehçe.

Aşağıda, bu güncellemenin Fitbit web sitesinde bulunan değişiklik günlüğünü bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sadece kaynak bağlantısını kontrol edin.

Fitbit Charge 3 güncelleme değişiklik günlüğü

SÜRÜM 1.88.11

Ne var ne yok

  • Ajanda uygulamasıyla bileğinizde yaklaşan takvim etkinliklerini görün.
  • Fitbit Today’de dün gecenin uyku skorunu cihazınızda görün.
  • Cihazınızın hızlı ayarlarında uyku moduna ve DND seçeneklerine erişin.
  • Fitbit uygulamasındaki Fitbit Clocks Gallery’de yeni saat yüzleri bulun.
  • Ayarlar uygulamasında kapatmadan önce ekranınızın ne kadar açık kalacağını seçin.
  • Artık cihazınızda 6 dil daha mevcuttur: Brezilya Portekizcesi, Çekçe, Endonezya dili, Lehçe, Romence ve Rusça.

.

FitbitFitbit Charge 3 güncellemesiFitbit Charge 3 yazılım güncellemesiFitbit Charge serisiFitbit Ücreti 3