FCC onaylı Amazfit GTS 2e ve GTR 2e akıllı saatler


Huami, akıllı saat pazarında oldukça köklü bir şirkettir. Temel olarak COVID-19 salgınını atlayarak 2020’nin ilk aylarında muazzam bir büyüme yaşayan segment, yalnızca 2021’de büyüyecek. Bu nedenle, şirketler sağlam bir kullanıcı tabanını korumak için sürekli olarak yeni cihazları zorluyor. Çinli şirket, birinci sınıf ve uygun maliyetli cihazlara sahip köklü Amazfit ve Zepp serisine zaten sahip. Görünüşe göre Huami, Amazfit GTR 2e ve Amazfit GTS 2e adlı iki yeni akıllı saati ortaya çıkarmak için hazırlanıyor. Her iki cihaz da FCC sertifikasyonundan geçti.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


TizenHelp’ten alınan bir rapora göre, şirketin yaklaşmakta olan ürünleri A2021 model numarası ile duran Amazfit GTS 2e ve A2023 model numaraları ile Amazfit GTR 2e. FCC belgelerine eklenen resimler, GTR 2e’nin GTS 2e ile yuvarlak bir ekrana sahip olacağını ve kare form faktörüyle gönderileceğini gösteriyor. Ne yazık ki, yeni giyilebilir çiftin teknik özellikleriyle ilgili çok fazla ayrıntı mevcut değil. Ancak, bu özelliklerden bazılarını tahmin etmek çok da zor değil. Su geçirmezlik seviyesi, AMOLED ekranlar ve tabii ki GPS bekliyoruz.

Amazfit GTS 2e

Huawei’nin geçtiğimiz günlerde Watch GT 2e adlı sportif tasarıma sahip bir cihaz piyasaya sürdüğünü belirtmek gerekir. Görünüşe göre, Huami burada sadece isimlendirmeyi ödünç alıyor. Ancak 2e aynı zamanda sportif bir seriyi temsil ediyorsa, standart varyantlarda bulunmayan yeni özelliklere sahip yeni bir tasarım konsepti göreceğiz.

Şirket önümüzdeki hafta Zepp Z akıllı saatini tanıtacak

Ne yazık ki, FCC belgeleri şu anda sahip olduğumuz her şey. Bu nedenle, şirketin yeni akıllı saatleri ne zaman piyasaya süreceğini tahmin etmenin bir yolu yok. Şirket Aralık ayı için yeni bir etkinlik duyurmaya karar vermezse, muhtemelen 2021’in başlarında gelecekler. Şirketin Zepp Z adlı Zepp serisi altında yeni bir akıllı saat piyasaya sürmeye hazırlandığını belirtmek gerekir. Giyilebilir cihaz 17 Kasım’da Global pazarlarda tanıtılacak ve 18 Kasım’da Çin’de resmiyet kazanacak. Yeni Zepp akıllı saat gelecek. Deri kayışlı Metal Gövdeli. Ayrıca, saatin sağ tarafında görünen iki düğmemiz de olacak.

Amazfit GTS 2e

Kasım Zepp’e aitse, Aralık ayından önce yeni bir Amazfit akıllı saatini duymamayı bekliyoruz. 2020’deki son dakika lansmanı iptal edilmedi, bu nedenle yeni 2e serisiyle ilgili daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

.

akıllı saatlerAmazfitAmazfit Akıllı SaatlerAMAZFIT GTRAmazfit GTR 2eAmazfit GTS 2Amazfit GTS 2efccGTShuamiHuami akıllı saatlerHuami AmazfitHuami ZeppZepp