EMUI 11 yükseltme kullanıcıları üç ayda 10 milyonu aştı


HUAWEI EMUI 11

EMUI 11 üç temel üzerine inşa edilmiştir: gizlilik, güvenlik ve kullanıcı deneyimini iyileştirme. Geliştiriciler, Her Zaman Açık Ekran özelliğini yeni temalar ve ayarlarla güncelledi, artık ekranın merkezine odaklanan arayüzü yeniden tasarladı, ses, tasarım ve doğal hareketler ekledi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


EMUI11’deki en dikkate değer değişikliklerden biri, çoklu pencere ve bölünmüş ekran özelliğidir. Uygulamanın açılır penceresi “Akıllı Çoklu Pencere” doğru zamanda simge durumuna küçültülebilir veya küçültülebilir. Fonksiyonu başlatmanıza izin veren özel bir hareket de vardır. Pencerenin kendisi rastgele bir şekle sahiptir ve kullanıcı boyutunu ayarlayabilir.

Bazıları için, uygulama izni özelliği hoş bir özellik haline geldi. Artık arka plandaki uygulamanın kamera veya mikrofona erişimi yok. Burada güvenlik de çok önemlidir. Uygulama izinleri, Stok Android’de olduğu gibi verilir, bunları tüm durumlar için veya yalnızca uygulama çalışırken ayarlayabilirsiniz. Sistem ayrıca arka planda yardımcı programların çalışmalarını izler ve herhangi bir hak kullanıp kullanmadıklarını bildirir. Ayarlarda, uygulamaların erişimini izlemek mümkündür.

EMUI 11 bildiğimizden fazlasını sunuyor

Başka bir ek – başka cihazlara fotoğraf gönderirken, EXIF ​​bilgileri dosyadan otomatik olarak silinir. Diğer kişi zaman ve yer damgalarını veya fotoğrafla ilgili diğer bilgileri göremez. Galeri artık tek tek albümleri açma ve resimleri klasörler halinde düzenlemek için AI algoritmalarının sayısını artırma yeteneğine sahip. Değişiklikler, artık tek tek girişlere şifreler ekleyebileceğiniz ve gerekirse gizleyebileceğiniz notlarda da yer almıştır.

Sesli asistan Ceila, şimdi 7 farklı dili anlıyor ve daha fazlası için uyarlanacak. Ayrıca MeeTime çağrılarının coğrafyasını da genişletmişlerdir. Şu anda Huawei, kararlı EMUI11 için belirli bir çıkış tarihi açıklamadı. Yüksek derecede güvenle söylenebilecek tek şey, Huawei Mate 40 ailesinin amiral gemilerinin kullanıcı arayüzünün yeni sürümünü ilk alanların olacağıdır.

.

EMUI 11EMUI 11 kullanıcı sayısıEMUI 11 kullanıcıları yükseltmeEMUI 11'i benimseyenlerHuaweiHuawei EMUI 11