Elephone U Pro Kutudan Çıkarma, Uygulamalı, Etkileyici Bir Snapdragon Cihazı!


Elephone U Pro’mu yeni aldım ve ondan o kadar etkilendim ki, onu tam olarak test etmeden günlük sürücüm yapmayı düşünüyordum. İlk izlenimler ne kadar iyi olursa olsun, daha ileri testler bir cihazdaki kusurları ortaya çıkaracağından, bu kesinlikle aptalca bir iştir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Elefon U Pro

Elephone, 2014 yılında birçok iniş ve çıkışla kuruldu. Gizchina gazileri P3000, P7000, P9000’i sevgiyle hatırlayacak, Elephone’un yaptığı yanlış adımları da akılda tutacak ve Elephone’un ilk Snapdragon sürümünün pek çok çıkarımı olacak. Snapdragon işlemcileri için Qualcomm ile pazarlık yapmak sadece pahalı değil, aynı zamanda kullanımı da pahalıdır ve Elephone U Pro bunun mükemmel bir örneğidir.

450 dolardan başlayan bu, Elephone’un uzun süredir ürettiği en pahalı telefon ve Qualcomm yonga seti bunun sadece bir parçası.

Kağıt Üzerinde Harika

Elephone U Pro Teknik Özellikler

İşlemci Qualcomm Snapdragon 660 İşlemci
Görüntüle 6,0 ”2160 × 1080 AMOLED ekran
Veri deposu 4 / 6GB
Depolama 64 / 128GB eMMC
İşletim sistemi Android 8.0 Oreo
Kameralar 13MP Kamera, 5MP Ön
Batarya 3.500 mAh
Fiziksel Boyutlar 15,4 x 7,2 x 0,84 cm, 166 g

Bu inceleme birimini sağladığı için Gearbest’e çok teşekkürler.

Elephone U Pro Kutudan çıkarma

Elephone U ProKutudan çıkarma deneyimi oldukça sıradan, seyrek aksesuarlarla sıradan bir kutu. Telefonun kendisi umut veriyor, ancak ambalaj ve aksesuarlar oldukça sıradan.

Sıradan Kutudan Çıkarma Deneyimi

Elephone U Pro Telefon

Telefon iyi bir his veriyor ama şaşırtıcı değil. UMiDiGi ve Ulefone gibi diğer üreticilerin birçok amiral gemisi, buradaki yapı kalitesini bir mil aşağı çekecek. Çerçeve metalden yapılmıştır, ön kısım Gorilla Glass 5 sporudur, ancak metal bir kapak kablosuz şarjı engelleyeceği için arka kısım büyük olasılıkla plastiktir. Günümüz trendinde olduğu gibi kulaklık girişi yok ve bir de USB-C bağlantı noktamız var.Telefonun görünüşü tamamen farklı bir hikaye. Arkası ve önü kavisli ve kesinlikle muhteşem görünüyor. Çin Teknolojisine derinlemesine bakmayan biri, bunun bir Galaxy S8 olduğunu (elbette arkasındaki logo hariç) ve iyi bir sebeple düşünebilir. Samsung adaşını neredeyse tamamen andırıyor.

Elephone tasarım estetiğini bir sonraki adıma (kopyalanmış olsa da) götürdüğü için çerçeveler ince, ekran güzel bir şekilde kavisli.

Elephone U Pro Yazılım

Elephone, karşılaştıkları birçok zorluk nedeniyle bu telefonu piyasaya sürmenin neredeyse 300 gün sürdüğünü ve Oreo’yu bu telefona almanın kesinlikle onlardan biri olduğunu belirtti. Genel kullanım oldukça hızlı ve akıcı, Oneplus 5T kadar hızlı değil, yeterince hızlı. Animasyonların akışkanlığa çok az düşünülmeden veya hiç düşünülmeden tamamen hız için yapıldığına dair garip bir his alıyorum, bu da bazı animasyonlara kesiklik hissi veriyor.

Yüz kilidi ve parmak izi sensörü hem yeterli hem de hız açısından Mi Note 3’ün çok gerisinde kalıyor ve titreşim motoru biraz tuhaf geliyor.

Elephone U Pro İlk izlenimler

Muhtemelen anlayabileceğiniz gibi, burada Elephone U Pro ile ilgili problemleri çözmek için oldukça uğraşıyorum ve ilk bakışta pek fazla sorun yok. Xiaomi telefon kullandığımda belli bir kalite seviyesi bekleyebileceğimi biliyorum ancak Elephone ile böyle bir seviye beklenemez. Elephone bazen beni hayal kırıklığına uğrattı ve bazen beklentilerimin çok ötesine geçti ve içtenlikle ikincisini umuyorum. Çok yakında tam incelemem için bizi izlemeye devam edin.

Elephone U Pro Video

Elephone U Pro Fotoğraf Galerisi