ELEPHONE R8 akıllı saati 39,99 dolara indirimli alın


22 Eylül’de tanınmış ELEPHONE markasından yeni bir sürüm aldık, ancak bu sefer cep telefonu kategorisinden değil. Şirket bazen alışılmışın dışında dolaşmayı sever ve yeni üründe durum tam olarak budur. Ve ELEPHONE R8 akıllı saat, sağlam özellikler, güzel görünüm ve güzel fiyatların doğru kombinasyonu ile kesinlikle oldukça ilginç görünüyor. Üstelik bunu hemen şimdi% 20’lik özel bir indirimle başlatma bonusu olarak alabilirsiniz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


ELEPHONE R8, 360 × 360 piksel çözünürlüğe ve ince çerçeveler sayesinde% 90 ekran oranına sahip büyük dairesel 1.3 inç IPS ekran sunabilir. Kullanıcı arayüzü çok basit ve şıktır, ancak yine de farklı temalar ve duvar kağıtlarıyla oldukça fazla özelleştirebilirsiniz. Ancak elbette sensörler ve izleme işlevleri, herhangi bir modern akıllı saat modelinin en önemli özelliğidir. R8, HRS3600 kalp atış hızı sensörü, kan basıncı izleme, uyku izleme ve mevcut çeşitli spor modlarını kullanarak bu konuda çok başarılı. Dahili 280 mAh pil en az bir hafta dayanır ve bonus olarak IP67 su geçirmezlik sertifikası da alırsınız.

Akıllı saati gri veya siyah renk varyantı olarak seçebilirsiniz, bu yüzden herkes için bir şey. Yukarıda belirtilen% 20’lik özel indirim, fiyatı sadece 39,99 dolara çıkaracak ve yeni akıllı saat modelini son derece uygun hale getirecek. Peki hangi rengi daha çok seviyorsun? ELEPHONE R8 hakkında ek bilgiler elbette resmi web sitesinde mevcuttur.

.

akıllı saatElefonELEPHONE R8indirim