EarFun Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklık incelemesi


Arıza

Tasarım ve Kullanım Kolaylığı


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.7.0

Pil doldurma


8.0

EarFun Free Earbuds, Üstün bir Gerçek Kablosuz Kulaklıktır. Ultra rahat tasarım, sezgisel kontrol ve birinci sınıf ses deneyimi ile birlikte gelir. IPX-7 su geçirmezlik derecesi ile egzersiz, açık hava etkinlikleri ve spor için özel özelliklere sahiptir. Diğer birçok özelliğin yanı sıra hem gelişmiş Qi kablosuz şarjı hem de C Tipi şarjı destekleyen güçlü bir şarj çantasıyla birlikte gelir.

Teknik özellik

Bluetooth Sürümü V5.0
Bluetooth Profili A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Kulaklık Bataryası 2 * 50 mAh
Kulaklıkların Pil Ömrü 6 saate kadar (ses seviyesine ve ses içeriğine göre değişir)
Kulaklık Şarj süresi Yaklaşık 1.5 saat
Şarj Kutusu pili 500mAh, kulaklıklar için yaklaşık 4 kez şarj edebilir
Battey Case Şarj Süresi USB-C yaklaşık 2 saat, Kablosuz şarj yaklaşık 2,5 saat
Giriş DC5V / 1A
Malzeme ABC, PC, TPU
Toplam ağırlık 60g / 2.08oz (şarj kutusu dahil)
Net ağırlık Her bir kulaklık başına ortalama 5.5 g / 0.19 oz
Dinleme Mesafesi 15 metreye kadar

Kutudan çıkarma

EarFun Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklık SATIN AL

Özellikleri

  • IPX7 SweatShied Teknolojisi ile% 100 Su Geçirmez
  • Üstün Ses için 6mm Grafen Sürücüsü
  • 30 Saat Kesintisiz Oynatma Süresi
  • Tam Oturan Ergonomik Tasarım
  • 49ft (15m) Kablosuz Mesafe Aralığı
  • Eller Serbest Çağrıları Önleyen Gürültü
  • Akıllı Ses Asistanı
  • Gelişmiş Kablosuz Şarj
  • USB C Bağlantı Noktası ile Hızlı Şarj

Ses kalitesi

EarFun Free Earbuds, kulaklıkların kararlılığını ve bağlantısını önemli ölçüde artıran en son Bluetooth 5.0 ile güçlendirilmiştir; Tek seferlik kurulumun ardından bluetooth kulaklıkları otomatik olarak açılır ve akıllı cihazınızla eşleşir. EarFun Free Bluetooth Kulaklık, 49 fit (15 metre) mesafeye kadar kusursuz bir şekilde çalışır.

Bağlantı

TWS & BLUETOOTH 5.0: Kulaklıkların kararlılığını ve bağlantısını önemli ölçüde artıran en son Bluetooth 5.0 ile güçlendirilmiştir; Tek seferlik bir kurulumun ardından, bluetooth kulaklıkları otomatik olarak açılır ve akıllı cihazınızla eşleşir; EarFun Free Bluetooth Kulaklık, 49 fit (15 metre) mesafeye kadar kusursuz bir şekilde çalışır.

Su direnci

Kulaklıklarda IPX7 gerçekten ter ve su geçirmezdir. Yenilikçi SweatShield Teknolojisi ile, EarFun Ücretsiz Kablosuz Kulaklıklar ter ve yağmura kolayca karşı koyabilir ve yağmur yağsa bile endişelenmenize gerek kalmaz, koşarken veya spor salonunda ter tutmaya da uygundur.

Tasarım ve Kullanım Kolaylığı

EarFun Free Earbuds ergonomik ve hafif (her kulaklık için 5,5 g) tasarımı kulağınıza rahat ve sıkı bir şekilde oturur, 3 farklı boyutta kulak ucu seçeneği, tüm gün ağrısız kullanım için kişiselleştirilmiş uyum ve rahatlık sağlar. Sıkıca otururlar, bir antrenman veya koşu için bile yerinde sabit kalırlar.

Pil doldurma

EarFun Ücretsiz Kulaklık, Bluetooth kulaklıklar için şarj başına 6 saat ve kompakt şarj kutusunda 24 ekstra saat çalışma süresi sunar. Şarj kutusu ile 4 kat tam şarj ve sadece 10 dakika şarj ile 2 saat dinleme yapabilirsiniz. Kasa, Type C veya Qi kablosuz şarj pedi ile şarj edilebilir.

Rakiplerle karşılaştırma

Sonuç

EarFun Ücretsiz

Her seferinde, ucuz gerçek kablosuz kulaklıkların bile sunduğu kaliteden etkilendim. EarFun Free, kullanıcıların ezici çoğunluğu için yeterli olan bir ses kalitesi sağlar. Bana göre EarFun Free normal günlük yaşam için yeterli olacaktır.

Kulaklıklar doğal bir ses sunar, bas ve tiz kesinlikle mükemmeldir. Ayrıca iyi bir günlük pratiklik var. Yani, kulaklıkları şarj kutusuna koyduğunuzda kesinlikle çok iyi bir pil ömrü ile otomatik olarak açılıp kapanacaktır.

Genel olarak, bu kesinlikle şimdiye kadar tanıştığım en yüksek kalite olmasa bile. İşlevsel olarak herhangi bir şikayet yoktur.

EarFun Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklık SATIN AL

.

EarFunEarFun KulaklıklarıEarfun ÜcretsizEarFun Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklıklar