[Download] Realme C11, Temmuz güvenlik yamasıyla güncellendi (RMX2185_11_A.67)

[Download] Realme C11, Temmuz güvenlik yamasıyla güncellendi (RMX2185_11_A.67), Mobil Destek

Kısa bir süre önce Realme C12 olarak adlandırılan bütçe C serisindeki bir sonraki akıllı telefonu piyasaya sürme planlarında Realme ile ilgili bir hikaye anlattık. Realme, önceki nesil akıllı telefonlarına da odaklanmış gibi görünüyor, çünkü Realme C11 şimdi Temmuz 2020 güvenlik yamasını almaya başladı, aynı zamanda güncellemeyi alan ilk birkaç piksel olmayan cihazdan biri haline geldi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Realme C11 için en son OTA güncellemesi, yazılım sürüm numarasını taşır RMX2185_11_A.67. Güncelleme yaklaşık 3 GB boyutundadır. Değişiklik günlüğünde güncellemeden pek söz edilmese de, bu güncelleme, akıllı telefonlara performans ve kararlılık iyileştirmeleri getirmenin yanı sıra kullanıcıların karşılaştığı önemli hataları düzeltir. Güncellemenin eksiksiz değişiklik günlüğü referansınız için aşağıya eklenmiştir.

Realme C11 için Değişiklik Günlüğü (RMX2185_11_A.67):

  • Güvenlik
    Android Güvenlik Yaması: Temmuz 2020
  • Optimizasyonlar
    Optimize edilmiş sistem kararlılığı

İndir Realme C11 (RMX2185_11_A.67) Güncelleme

OTA Dosyası Kullanarak Realme C11’i Manuel Olarak Güncelleme

Güncellemeyi halihazırda almadıysanız ve anında almak istiyorsanız, OTA Zip’i indirip yerleşik yanıp sönme aracı ile yanıp sönerek güncellemeyi manuel olarak yükleyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  • Ürün yazılımının en son sürümünü, yukarıda ekli olan İndirme bağlantısından indirin.
  • İndirilen ZIP dosyalarını telefonunuzun dahili depolamasına yerleştirin.
  • Şimdi, ZIP dosyasına tıklayın ve Şimdi güncelle seçenek

Realme C11 Özellikler

[Download] Realme C11, Temmuz güvenlik yamasıyla güncellendi (RMX2185_11_A.67), Mobil Destek

Hatırlamak gerekirse, Realme C11, 1600 × 720 piksel çözünürlüğe sahip 6,5 inç HD + ekrana sahip. Su damlası tarzı bir çentiğe sahiptir ve altta hafif kalın çerçevelerle ekran-gövde oranının% 88,7’sini kapsar. Cihaza güç sağlayan, LPDDR4x RAM ve eMMC depolama ile eşleştirilmiş Mediatek’in Helio G35 SoC’sidir. Optiğe gelince, arkada kare şeklinde yeni bir oyuk var. Arka gövde, Realme logosunu tutan ve kamera düzeni boyunca uzanan koyu renkli vurgulu bir çizgi ile dokulu bir yüzeye sahiptir.

Realme ayrıca akıllı telefonun yeni Geometrik tasarımını vurguladı ve Helio G35 SoC hakkında konuştu. Bu bir 2.3GHz işlemidir ve Realme, eski Realme C2’ye kıyasla kıyaslama puanlarında% 41.3’lük bir sıçrama getireceğini iddia ediyor. Ayrıca, eski LPDDR3’e göre% 100 iyileştirme ile oyun oynamaya yardımcı olmak için LPDDR4x RAM’e sahiptir. Optikler için, f / 2.2 diyafram açıklığına ve 2MP ikincil sensöre sahip 13MP Birincil atıcı var. Özçekimler, ön taraftaki 5MP f / 2.4 sensörle işlenir.

Güncellemeyi kaçınız aldınız? Bir yorum bırakın veya bize tweet atın @Yagmurece

.

Android 10Gerçek benRealme C11Realme C11 Güncellemesi