Daha fazla OnePlus 2 Haberi, iki telefon dedikodusu var ama detaylar bize pek doğru gelmiyor!


OnePlus Two, yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya sürülecek gibi görünüyor ve OPO’nun son bir fiyat düşüşü ile, başlangıçtaki yeni varış öncesinde stokları temizlediğinin klasik bir işareti. Yoksa “gelenler” mi?


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Bu gün ve çağda, herhangi bir telefon lansmanını veya parametresini çıkış tarihinden önce mükemmel bir sır olarak tutmak zordur ve bu, ayrıntıları Çin ağına sızan OnePlus Two için bile geçerlidir. telefonlar bakanlık belgelerinde.

OnePlus’ın bu yıl aslında iki yeni cihaz çıkarabileceği söylentileri vardı ve aslında içerdekiler de bize bunu söylüyor.

Birçoğunun en çok ilgileneceği telefon, amiral gemisi OnePlus 2 veya A2001 olacak. Bu telefonun en önemli özellikleri 3GB RAM, Snapdragon 810 işlemci, 16 mega piksel ana kamera ve 5 mega piksel ön kamera. 2K ekran ve parmak izi tarayıcının da paketin bir parçası olduğuna inanılıyor.

O zaman ikinci bir telefon olabilir. Bu ikinci OnePlus 2, amiral gemisine benzer tasarıma sahip ancak daha uygun fiyatlı donanıma sahip bir orta korucu olacak. İçeridekiler, telefonun Snapdragon 615, 1080 ekran, 2GB RAM, ön ve arka 8 mega piksel kameralara sahip olacağını ve Android 5.1 ile gönderileceğini söylüyor.

Bu OnePlus söylentileri hakkında ne düşünüyoruz?

bir artı 2

Amiral gemisi modeli, mevcut OnePlus One üzerinde mütevazı bir yükseltme gibi görünse de, günümüzün amiral gemilerinin çoğuna ayak uyduruyor ve günümüzün donanımını uygun bir fiyata en iyi şekilde kullanacak.

İkinci OnePlus Two modeli bize çok garip geliyor. Yalnızca 2GB RAM ve Snapdragon 615 ile, mevcut OPO benzer performans ve muhtemelen tedarik sorunları olmadan benzer bir fiyata sunacağı zaman, OnePlus cihazı isteyen herkesin bu telefonu satın alacağına inanmakta zorlanıyoruz. 2. telefon daha küçük bir cihaz değilse, satın almanın faydaları nelerdir?

Düşüncelerin neler?

Yaklaşan OnePlus telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yukarıda bahsedilen amiral gemisi özelliklerinin yeterli olduğunu düşünüyor musunuz yoksa daha fazlasını mı istiyorsunuz? Orta seviye OP2 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Ve şimdi Cyanogen artık resimde olmadığına göre, bir OnePlus’ın başka bir üreticiden gelen telefona göre en büyük yararı nedir?

.

bir artıbir artı 2söylenti