CEO tarafından onaylanan OnePlus 8T 120Hz ekran


OnePlus 8T, söylentili bir cihazdan önümüzdeki ay resmi olarak gelecek olan bir şeye hızla yükseldi. Yeni telefon hakkında bazı ayrıntılara zaten sahibiz ve her zaman olduğu gibi, OnePlus piyasaya sürülmeden önce telefonla ilgili bazı bilgileri paylaşmaktan çekinmiyor. Şimdi, şirketin CEO’su Pete Lau, OnePlus 8T ile ilgili ilginç bir ayrıntıyı doğruladı. 120 Hz ekranla geliyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Şirketin yöneticisi, Tech Radar’a verilen özel bir röportaj sırasında sorunsuz yenileme oranını açıkladı. Lau’ya göre, OnePlus 8T gerçekten 120Hz yenileme hızıyla geliyor ve ekranın boyutu OnePlus 8 kardeşiyle aynı olacak – 6.55 inç. Ona göre, şirketin mühendisleri ekranın genel düzgünlüğünü iyileştirmek için çalışıyor. Dahası, daha iyi renk doğruluğu sağlayacak ve maksimum parlaklık eski modele göre daha iyi olacaktır. Panel, Display Mate’den A + derecesi bile aldı.

OnePlus 8T tem data de lançamento revelada em teaser oficial - TudoCelular.com

Görünüşe göre, yeni telefon, normalden daha fazla parlamasını sağlayan yeni bir 2.5D esnek camla gelecek. Yeni cihaz, 1.000 nit’lik bir tepe parlaklığı ile oldukça parlak olacak. Daha önce belirtildiği gibi, telefonun arkasındaki ekip renkleri iyileştirdi ve telefon “sektör genelinde mümkün olan en yüksek renk doğruluğunu” sunacak. Görünüşe göre telefon, OnePlus 8 Pro’da bulunan kavisli bir ekran yerine düz bir ekranla gelecek. Pro’dan bahsettiğimiz için, bu sefer bir 8T Pro modelimiz olmayacak gibi görünüyor, belki de önümüzdeki yılın başlarında.

Yeni OnePlus 8T, 14 Ekim’de resmiyet kazanacak ve OnePlus 8 Pro için ödeme yapamayan ancak benzer bir deneyim yaşamak isteyenler için daha iyi bir teklif olacak.

OnePlus 8T için yükseltilmiş özellikler

Kaputun altında, yeni el cihazı daha yeni Snapdragon 865 Plus’ı paketleyecek, bu da önceki modellere göre gerçek bir performans artışı anlamına geliyor. Bu, 8GB RAM ve 128GB Depolama ile eşleştirilecektir. Bunun mevcut tek kombinasyon olacağını doğrulamak için henüz çok erken. Cihaz, 48MP ana sensör, 16MP ultra geniş, 5MP makro kamera ve 2MP derinlik sensöründen oluşan Dörtlü Kamera kurulumunu paketleyecektir. Yeterince ilginç bir şekilde, mevcut renderlar, OnePlus’ın bu sefer kameralar için farklı (karesel) bir tasarım dili benimseyeceğini ortaya koyuyor.

OnePlus uzun süre sır saklayan bir şirket olmadığı için önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı ortaya çıkacak.

.

oneplusOnePlus 8TOnePlus 8T 120Hz ekranOnePlus 8T akıllı telefonlarOnePlus 8T AMOLEDOnePlus 8T lansmanıOnePlus 8T özellikleriOnePlus 8T ProOnePlus 8T sızıntısı