Büyük bataryalı Vivo 5G telefon TENAA’da görünüyor


Birkaç orta sınıf akıllı telefonun, yılın son birkaç haftasında piyasayı fırtınaya sokacağı tahmin ediliyor. Bugün daha sonra Çin’de gelecek olan Redmi Note 9 serisinin beğenilerine sahibiz. Orta sınıf pazar için tüm doğru şeyleri kullanıyor gibi görünen Oppo Reno5 serisi de var. Şimdi, Vivo’nun yeni bir orta sınıf 5G akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlandığına dair haberler var. Aslında, yeni Vivo 5G telefonu kısa süre önce TENAA’ya doğru yol aldı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Piyasada zaten orta sınıf 5G akıllı telefonlar var. Bu nedenle, Vivo’nun bu orta sınıf telefonla 5G’den çok daha fazlası var. Tabii piyasada rekabet etmeyi umuyorsa. TENAA listesine göre Vivo 5G telefonu 6,58 inç TFT delikli ekran kullanır. Delik, ekranın üst orta kısmındadır ve çok küçük bir diyafram. Ekran çözünürlüğü 1080 × 2408’dir. Ayrıca telefon Vivo cep telefonlarının ortak ince ve hafif tasarımını sürdürecek. Yan parmak izi tanıma sensörüyle birlikte gelir. Bu akıllı telefonun boyutu 164,15 × 75,35 × 8,4 mm ve telefonun ağırlığı 185,5 gr.

Vivo 5G telefonu

Yapılandırma açısından, yaklaşan Vivo 5G telefon orta sınıf bir işlemci kullanacak. Bu CPU’nun ana frekansı 2.0GHz’dir. Ayrıca, bu cihazda üç RAM seçeneği olacaktır. TENAA listesi 4GB, 6GB ve 8GB RAM gösterir. Bununla birlikte, dahili depolama açısından tek bir seçenek var, 128GB.

Kamera bölümünde Vivo 5G telefon, 8 MP ön kamera ile birlikte geliyor. Arka tarafta, çift arka kamera kurulumu kullanıyor. Özellikle, 13MP sensöre ve 2MP sensöre sahiptir. Bu arka kamera yapılandırması, 2020 veya 2021 orta sınıf bir telefon için oldukça zayıf. Bununla birlikte, bu cihazın bataryası hayal kırıklığı yaratmıyor. İle gelecek 4910 mAh nominal kapasiteye sahip dahili büyük kapasiteli pil.

Şu an itibariyle, tüm raporlar yaklaşan Vivo 5G telefonu için herhangi bir isim göstermiyor. Bununla birlikte, TENAA’nın bu listelemesiyle, büyük olasılıkla önümüzdeki haftalarda bu cihaz hakkında daha fazla bilgi alacağız. Yaklaşan Vivo 5G Telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu cihaz Redmi Note 9 serisi ve Reno5 serisi beğenileriyle rekabet edebilir mi? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.

.

5G akıllı telefonTENAATENAA'da Vivo telefonuvivoVivo 5G telefonu