Bu 10 Huawei ve Honor telefonu EMUI 11 güncellemesini alıyor


Çinli üretici Huawei, son zamanlarda akıllı telefonlarını geliştirmek için çok şey yapıyor. Şirket, bu yılın sonuna kadar yaklaşık 200 milyon kullanıcının EMIU 11’de olacağını iddia ediyor. Huawei Pollen Club’ın yakın tarihli bir raporunda, 10 Huawei ve Honor akıllı telefonu artık EMUI 11 genel beta sürümünü alıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


EMIU 11 genel beta sürümünü alan belirli modeller şunları içerir:

  • Onur 30
  • Onur-30 Pro
  • Onur 30 Pro +
  • Onur-V30
  • Onur V30 Pro
  • Huawei nova 7
  • Huawei-nova 7 Pro
  • Huawei nova 6
  • Huawei-nova 6 5G
  • Huawei MatePad 10.8

Tabii ki Honor modellerinin hepsinin Magic UI 4.0 alacağını biliyoruz. Bu Huawei ve Honor cihazlarının ilgilenen sahipleri, halka açık teste kaydolmak için Pollen Club Uygulamasına gidebilir. Eylül ayında 2020 Huawei Geliştirici Konferansı’nda EMUI 11 sistemi resmi olarak piyasaya sürüldü.

HUAWEI EMUI 11

EMUI 11 üç temel üzerine inşa edilmiştir: gizlilik, güvenlik ve kullanıcı deneyimini geliştirme. Geliştiriciler, Her Zaman Açık Ekran özelliğini yeni temalar ve ayarlarla güncelledi, artık ekranın merkezine odaklanan arayüzü yeniden tasarladı, ses, tasarım ve doğal hareketler ekledi.

EMUI 11’deki en dikkat çekici değişikliklerden biri, çoklu pencere ve bölünmüş ekran özelliğidir. Uygulamanın açılır penceresi “Akıllı Çoklu Pencere” doğru zamanda simge durumuna küçültülebilir veya küçültülebilir. Fonksiyonu başlatmanıza izin veren özel bir hareket de vardır. Pencerenin kendisi rastgele bir şekle sahiptir ve kullanıcı boyutunu ayarlayabilir.

Bazıları için, uygulama izni özelliği hoş bir özellik haline geldi. Artık arka plandaki uygulamanın kamera veya mikrofona erişimi yok. Burada güvenlik de çok önemlidir. Uygulama izinleri, Stok Android’de olduğu gibi verilir, bunları tüm durumlar için veya yalnızca uygulama çalışırken ayarlayabilirsiniz. Sistem ayrıca arka planda yardımcı programların çalışmalarını izler ve herhangi bir hak kullanıp kullanmadıklarını bildirir. Ayarlarda, uygulamaların erişimini izlemek mümkündür.

EMUI 11 bildiğimizden fazlasını sunuyor

Başka bir ek – başka cihazlara fotoğraf gönderirken, EXIF ​​bilgileri otomatik olarak dosyadan silinir. Diğer kişi zaman ve yer damgalarını veya fotoğrafla ilgili diğer bilgileri göremez. Galeri artık tek tek albümleri açma ve resimleri klasörler halinde düzenlemek için AI algoritmalarının sayısını artırma yeteneğine sahip. Değişiklikler, artık ayrı girişlere şifreler ekleyebileceğiniz, gerekirse gizleyebileceğiniz notlarda da yer almıştır.

Sesli asistan Ceila, şimdi 7 farklı dili anlıyor ve daha fazlası için uyarlanacak. Ayrıca MeeTime çağrılarının coğrafyasını da genişletmişlerdir. Şu anda Huawei, kararlı EMUI 11 için belirli bir çıkış tarihi açıklamadı. Yüksek derecede güvenle söylenebilecek tek şey, Huawei Mate 40 ailesinin amiral gemilerinin yeni sürümü ilk alanların olacağıdır. kullanıcı arayüzünün.

.

EMUI 11EMUI 11 genel betaEMUI 11 güncellemesiHuaweiOnur