BOE 27 inç akıllı ekran satışa sunulmuştur: DC karartma ve entegre USB-C arayüzünü destekler


BOE, tedarik zincirinde Huawei, Xiaomi ve diğer önde gelen üreticilerin beğenisine sahip Çinli bir ekran tedarikçisidir. Bununla birlikte, BOE sadece teşhir arzından fazlasını yapar. BOE amiral gemisi mağazası kısa süre önce bir USB-C arayüzünü entegre eden ve fare ve klavye gibi çevresel cihazların kullanımını destekleyen 27 inçlik yeni bir BOE akıllı ekranı piyasaya sürdü.. BOE 27 inç akıllı ekran şu anda 1699 yuan’a (249 $) (satış öncesi fiyat) satılıyor. Bu cihazın gerçek fiyatı 1999 yuan’dır (293 $).


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


BOE EKRANI

BOE’nin akıllı ekranı, 2560 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip, kendi geliştirdiği 27 inç ADS-IPS ekranı kullanır. Ayrıca, parlak kısımların görüntü kalitesi etkilenmezken karanlık kısımların ayrıntılarını daha net hale getirebilen BOE’nin profesyonel GAMMA teknolojisi ile donatılmıştır. Ekran, 75Hz yenileme hızını ve% 122 sRGB geniş renk gamını destekleyerek daha zengin renkler ve daha gerçekçi bir deneyim sağlar.

BOE ekranı en son endüstri standartlarını kullanır

Geç TV izleyen kullanıcılar için ekran otomatik olarak düşük parlaklığa ayarlanacaktır. BOE’nin akıllı ekranı, düşük parlaklıkta ve titreşimsiz DC karartma özelliğine sahiptir. 415nm ~ 455nm bandında zararlı mavi ışığı azaltan ve uzun süreli yorgunluğu önleyen Alman TUV Rheinland düşük mavi ışık göz koruma sertifikasını geçmiştir.

Arayüz açısından, üç video giriş bağlantı noktası vardır: HDMI bağlantı noktası, DP bağlantı noktası ve USB-C bağlantı noktası. Ayrıca 3,5 mm ses çıkış bağlantı noktasına ve iki USB-A 3.0 cihaz bağlantı noktasına sahiptir. Bunların arasında, USB-C arayüzü video sinyal iletimini destekler. USB-A bağlantı noktası, fare, klavye ve kulaklık gibi çevre birimleri eklemek için de kullanılabilir.

Akıllı ekran, çok işlevli döner bir kaldırma braketine sahiptir. Bu duvar braketi şunları destekler: 120 mm dikey kaldırma, -6 ° + 22 ° eğim açısı, yatay ve dikey ekranlar için 90 ° dönüş. Ayrıca yatay veya dikey modda görüntüleme için -45 ° + 45 ° sola ve sağa dönüşü destekler. Bu gadget ile ekran, izleme konumunuza uyabilir.

.

BOEBOE 27-inç televizyonBOE TV