Blackview, BL6000 Pro’yu Android 11 ile yükseltiyor


kara görüş, dünyaca ünlü akıllı cihaz sağlayıcısı, ana taahhüt olarak irOS Yükseltme Planı ile kullanıcı deneyimini yükseltmeye her zaman katkıda bulunmuştur. Ve BL6000 Pro yükseltmeleri almak için cihazlardan biridir. Mayıs ayında Blackview, EEA sürümlerini 100’den fazla optimizasyon içeren Android 11 OS ile yükseltmişti. Aylarca süren hazırlıktan sonra, yeni değişiklikler için BL6000 Pro NEU sürümü de artık mevcut. Böylece eski Android 10 birimlerine sahip kullanıcılar zaten OTA üzerinden kolayca güncelleme yapabilirler. Ancak, Rusya bölgesi için S1 sürümleri, yükseltmelerle henüz hazır değil. Yeni işletim sistemi özellikleri ve iyileştirmeleri ile telefonun performansı her zamankinden daha fazla artırıldı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Android 11 İşletim Sisteminin Yeni Özellikleriyle İyileştirilmiş Performans

Yeni işletim sisteminin özellikleri çoğu Android kullanıcısına tanıdık geliyor, ancak hoş bir bükülme ve avantajlarla. Android 11 OS, daha akıllı ve sorunsuz bir deneyim sunmak için Daha Kolay Konuşma Yönetimi, Daha Akıllı Cihaz Kontrolü ve Gelişmiş Gizliliğe odaklanan yepyeni özellikler sunar.

Sohbet Balonları

Örneğin, Chat Bubbles ile konuşmaları yönetmenin daha kolay yollarını sağlar. Onlarla, insanlar farklı uygulamalardaki tüm mesajları tek bir yerden alabilir ve takip edebilir. Chat Bubbles, çoklu görev sırasında önemli konuşmaları sabitlemenize ve bu sohbete istediğiniz zaman erişmenize olanak tanır.

Cihaz kontrol

Ayrıca daha kullanıcı dostu bir arayüz getiriyor, böylece kullanıcılar tek bir yerden bağlı akıllı ev cihazları üzerinde daha hızlı ve daha akıllı kontroller elde ediyor. Yeni medya kontrolleri, medyanın kulaklıktan hoparlöre oynatıldığı cihazı kolayca değiştirmeyi sağlar.

Gizlilik koruması

Ayrıca, yeni güncelleme, gizlilik güvenliğini artırmak için cihazın mikrofonuna, konumuna ve kamerasına erişimi sınırlamak için tek seferlik izinler verir. Uygulama uzun süre kullanılmazsa, izin otomatik olarak sıfırlanır.

Eski Android 10 BL6000 Pro’ya Dayalı Optimizasyonlar

Güncellemelerle optimize edilmiş işletim sistemi düzgünlüğünün yanı sıra, Blackview laboratuvarı ayrıca var bitti 100 iyileştirme Android 10 sürümüne dayalı BL6000 Pro için. Böylece hem yazılım hem de donanım daha verimli operasyonlar sağlayabilir. Öne çıkan özellikler arasında ekran yanlış dokunuşları, hareket çakışması ve parmak izi kilidi açma konusundaki optimizasyonlar yer alıyor.

Optimize Ekran Mistouch

Android 10 işletim sistemine sahip eski BL6000 Pro ile karşılaştırıldığında, ekrana yanlışlıkla basılmasından kaynaklanan yanlış dokunmayı önlemek için ekran dokunma hassasiyeti orta derecede azaltılmıştır. Ancak tanıma doğruluğundan ödün vermeden.

Geliştirilmiş Hareket Çatışması

Ayrıca güncellenen BL6000 Pro artık hareketleri daha doğru algılıyor ve kayma çakışmalarını başarıyla çözüyor. Ve dokunmatik ekranda çakışmayan kaydırma, yakınlaştırma veya kaydırma sunar.

Daha Hızlı Parmak İzi Kilidi Açma

Diğer bir önemli değişiklik, parmak izi sensörü alanı için geliştirilmiş hassasiyettir. Gerçekten yapmadan önce telefonun kilidini birkaç kez açmaya çalışmak yok. Şimdi hafif bir dokunuşla hızlıca halletmelisin.

Blackview BL6000 Pro’nun Diğer Özellikleri

Dünyanın ilk 5G ve en dayanıklı akıllı telefonu olarak piyasaya sürülmesinden bu yana BL6000 Pro, dayanıklı telefon hayranlarından övgü topluyor. IP68 & IP69K & MIL-STD-810G sertifikalı, aşırı açık hava maceralarında bile kolayca hayatta kalır. -30°C gibi düşük bir sıcaklıkta bile normal olarak temel telefon işlevlerini yerine getirir. İle donatılmış 5G MediaTek Boyut 800, 8GB RAM ve 256GB ROM, 48MP Sony® IMX582 arka kamera, 125° ultra geniş kamera, 6.36″ FHD+ ekran, 5280 mAh pil ve NFC ve daha fazlası, BL6000 Pro sağlam telefon deneyimini tamamen değiştiriyor. Ve yeni işletim sistemi yükseltmeleri ve optimizasyonları, performansı da tamamen yeni bir düzeye getirecek.

BL6000 Pro’da Android 10’a sahip kullanıcılar, yeni özelliklerin ve işlevlerin hemen keyfini çıkarmak için OTA aracılığıyla yükseltme yapmalıdır. Ve farklı bir sağlam telefon deneyimi arayan yeni başlayanlar, bilmek için burayı tıklamalıdır. daha fazla detay. Daha fazla Blackview cihazındaki işletim sistemi yükseltmeleri de bunu takip edecek. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

.

Android 11BL6000 ProGüncellemekara görüş