AT & T’nin Galaxy Tab S4’ü şimdi Android 10 güncellemesini alıyor!


Birkaç gün önce Verizon operatörü, Android 10 güncellemesini Galaxy Tab S4 akıllı telefonuna sunmaya başladı. Görünüşe göre daha fazla taşıyıcı takım elbiseye katılıyor. Bu sefer AT&T şimdi aynı güncellemeyi Tab S4’e ekliyor. Yeni Android 10 güncellemesi, üstte One UI 2.1 özel dış görünümünden yararlanıyor. AT & T’nin tüm Tab S4 tabletleri artık güncellemeyi ABD ve Kanada’da alıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Yeni aygıt yazılımı güncellemesi QP1A.190711.020.T837AUCU4CTH5 sürüm numarasını taşır. Güncelleme, yeni One UI 2.1 yazılımının yanı sıra, Ağustos 2020 Android güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Yeni güncellemeyle birlikte tablet artık hareketle gezinme, Canlı Altyazı ve bir dizi başka özellikle birlikte geliyor. Tablette artık Müzik Paylaşımı ve Hızlı Paylaşım ile birlikte Odak Modu var.

Tamamen yeni aygıt yazılımı güncellemesi yaklaşık 2 GB ağırlığındadır, bu nedenle sabit bir internet bağlantınız olduğundan emin olun. AT&T tarafından taşınan ortak bir Galaxy Tab S4 tabletiniz varsa ve ABD ve Kanada’da yaşıyorsanız, güncelleme bildirimini zaten almış olabilirsiniz. Durum bu değilse, güncelleme durumunu manuel olarak şu adrese giderek kontrol edebilirsiniz: Ayarlar >> Yazılım Güncelleme >> İndir ve Kur. Güncellemenin yayına girdiğini belirtmekte fayda var, bu nedenle ünitenize ulaşmanız birkaç gün sürebilir.

Bundan önce Samsung, tüm kilidi açılmış Galaxy Tab S4 için aynı güncellemeyi yayınladı. Eh, şimdi taşıyıcı sağlayıcılar aynısını uygulamaya başladı.

Samsung Galaxy Tab S4: özellikler, özellikler

Tamamen yeni Galaxy Tab S4, 1600 x 256 piksel çözünürlüğe sahip 10,5 inç Süper AMOLED panel ile donatılmıştır. Ekran ayrıca% 78,6 ekran / vücut oranıyla birlikte 287 PPI piksel yoğunluğuna sahiptir. Kaputun altında, tablet, 6 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar yerleşik depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 835 yonga seti üzerinde çalışıyor.

Optikler için, arka tarafta tek bir 13MP birincil sensör varken, özçekimler ve görüntülü görüşme için 8MP ön tetikçi var. 7.300 mAh pil ile çalışan tablet, 18W hızlı şarj özellikleri sayesinde kolayca yakıt ikmali yapabilir. Diğer özellikler arasında bir kalem, nano-SIM, çift bantlı WiFi, Bluetooth 5.0, GPS ve USB Type-C bağlantı noktası bulunur.

.

AT&TBir UIBir UI 2.0Galaxy tab s4Galaxy Tab S4 Android 10GökadaSamsungsekme s4Verizon