Apple ve TikTok, Apple Music’in dört aylık ücretsiz deneme sürümünü sunuyor


Son zamanlarda, Apple’ın pazarlama stratejisinde daha aktif hale geldiği görülüyor. Kısa süre önce kısa video sosyal yazılımı TikTok ile Apple Music için dört aylık ücretsiz deneme süresi sağlamak üzere işbirliği yaptılar. Apple, iOS platformu TikTok uygulaması üzerinden Apple Music’e abone olan kullanıcılar için 4 aylık ücretsiz deneme süresi sağlayan TikTok’ta yeni bir etkinlik başlatıyor. Ayrıca, reklam, Apple Music çalma listelerini tanıtmak için TikTok’un viral müziğini kullanır ve ardından kullanıcılara ücretsiz bir deneme süresi sağlar.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Apple Müzik Desteği

Teklif geçerli bir Apple Kimliği ile kullanılmalıdır. Raporlara göre TikTok, Apple Music ürünlerini uygulama bildirimleriyle de tanıtıyor. Etkinlik Ocak 2021’e kadar sürecek ve birkaç farklı ülkede geçerli olacak. Açıkçası, normal üç aylık ücretsiz deneme süresinden biraz daha uzun. TikTok’un izleyicileri, müziği seven gençler olabilir ve bu, nispeten doğru bir pazarlama kampanyası olarak kabul edilebilir.

Apple, 2021’in ilk yarısında iPhone üretimini% 30 artırmayı planlıyor

İPhone 12 serisi, birden çok pazarda hızla satılıyor. Bu, bu cihazların tedarikinin neredeyse hiç yeterli olmadığını göstermektedir. Ancak Apple, sadece iPhone 12 serisi için değil, tüm iPhone serisi için üretim konusunda bir şeyler yapacak. Şirket geçtiğimiz günlerde iPhone üretimini önümüzdeki yılın ilk yarısında% 30 artıracağını duyurmuştu. Bu, iPhone üretimini Ocak 2021’den Haziran 2021’e kadar 96 milyon adede çıkaracağı anlamına geliyor.

iPhone üretimi

Apple, büyük rakibi Huawei’nin durgunluğundan yararlanacak. Satışlarda büyük bir sıçrama yapmak için iPhone 12 serisini kullanacak. Nihon Keizai Shimbun verileri, iPhone 12 serisinden ve iPad ve diğer teknoloji ürünlerinin yaklaşık% 90’ından yararlanarak Tayvan’daki 19 büyük BT kurumsal tedarikçisinin Kasım ayında 1454,1 milyar NT $ toplam satış elde ettiğini gösteriyor. Bu yeni zirve, tüm sektörde refahı artıracak.

Sektörden daha önceki haberler, gelecek yılın ilk çeyreğinde Apple’ın A14 yonga dökümhanesi için TSMC’nin 5nm kapasite kullanım oranının mevcut% 100’den% 80’e düştüğüne işaret ediyor. Sektördeki bazı kişiler, bunun iPhone 12 serisine olan talebin beklenenden düşük olduğu anlamına geldiğinden endişe ediyor. Ünlü analist Ming-Chi Kuo, bunun mevsimsel düzeltmenin sonucu olduğuna inanıyor. Önceki% 100 tahmin yalnızca aşırı iyimserliğin sonucuydu ve mevcut durum son hisse senedi fiyatlarının toparlanmasına elverişli.

.

Apple MüzikApple ve TikTokelmaTikTok