Apple iPhone 12 serisi 5 akıllı telefon içerebilir


Ekim ayında, yeni iPhone 12’nin prömiyerini bekliyoruz ve birçok kaynak 13 Ekim’de gerçekleşeceği konusunda hemfikir. İlginç bir şekilde, 5 Ekim’den itibaren şirket iPhone 12 serisini toplu olarak perakendecilere göndermeye başlayacak 23 Ekim’den itibaren birkaç model satmaya başlayın.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Ama en önemli soru şu: Sunumda ne olacak? Apple hangi akıllı telefonları gösterecek ve gemide hangi teknolojik yenilikleri taşıyorlar? Yeni ürünler hakkında çok fazla konuşma olmasına rağmen, şirketin hala bir kozu olma şansı var.

Apple iPhone 12 serisi 5 akıllı telefon içerebilir

iPhone 12 Tarihi

Yakın zamana kadar bu yıl dört yeni iPhone’un çıkacağına inanılıyordu. İPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 mini’yi içerir. Ancak bayilere atıfta bulunan Winfuture web sitesi, beş yeni akıllı telefon olacağını ve bunlardan birinin giriş seviyesi model olarak konumlandırılacağını bildirdi.

Elbette, Apple’ın anlayışına göre bir “bütçeye uygun akıllı telefon” olacak. Nasıl çağrılacağı bilinmiyor. En uygun fiyatlı iPhone’un ayırt edici özellikleri arasında geniş bir renk gamı ​​var. Bu nedenle, seçim altı renkte sunulacak: siyah, mavi, beyaz, mercan, sarı ve kırmızı. Akıllı telefon, üç depolama belleği versiyonunda satışa sunulacak: 64 GB, 128 GB ve 256 GB.

Daha pahalı modellere gelince, bu renk çeşitliliğini sunmayacaklar. Her şey klasik: beyaz, siyah ve gümüş. Hepsi 64/128/256 GB dahili belleğe sahip sürümlerde mevcut olacak.

Apple, iPhone 12’nin kutusuna kesinlikle kulaklık eklemeyecek

Son zamanlarda Apple, geliştiricilere iOS 14.2 ve iPadOS 14.2’nin ikinci beta sürümünü yayınladı. Bu, ilk beta yayınlandıktan sadece iki hafta sonra oldu. İOS 14.2’deki bazı ifadelerde ufak bir değişiklik, Apple’ın kulaklıkları standart iPhone 12 paketinden çıkarmaya karar verdiği söylentilerini doğruluyor; her zaman yeni akıllı telefonlarla kutunun içindeydi.

Yeni ifadeler, iPhone’unuzu kullanırken radyofrekans radyasyonuna maruz kalmanızı nasıl azaltacağınızla ilgili bölümde bulunur. Apple önceden ürünle birlikte verilen kulaklıkların kullanılmasını önermiştir. Şimdi ifade kaldırıldı.

Birkaç yıldır iPhone ve diğer şirket teknolojileri ile ilgili doğru tahminlerde bulunan ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, bu yıl Mayıs ayında ilk olarak iPhone12’nin kutuda kulaklıkla gelmeyeceğini duyurmuştu.

Ayrıca kutuda şarj cihazı olmasını da beklemiyoruz. Apple’ın iPhone 12 ile içerdiği tek aksesuar, şarj kablosu olmalıdır.

Kısa süre önce içeriden biri Apple’ın iPhone12 / 12 Mini’yi 5 Ekim’de mağazalara göndermeye başlayacağını doğruladı.

.

Apple iPhone 12iPhone 12iPhone 12 akıllı telefonlariPhone 12 MiniiPhone 12 modelleriiPhone 12 ProiPhone 12 Pro MaxiPhone 12 serisi