Apple, çevrimiçi mağazasını 23 Eylül’de Hindistan’a getirecek: Bilmeniz gereken her şey burada


Apple nihayet önümüzdeki hafta Hindistan’da tam teşekküllü çevrimiçi mağazasını açmaya hazırlanıyor. Cupertino tabanlı marka kısa süre önce aynı şeyi Newsroom web sayfası aracılığıyla duyurdu. Tamamen yeni çevrimiçi mağaza resmi lansmanını 23 Eylül’de, yani önümüzdeki Çarşamba günü görecek. Başlangıçta, Apple’ın çevrimiçi mağazasının bu yılın başlarında açılması gerekiyordu ancak öngörülemeyen koşullar nedeniyle sorun yaşandı. Bunu yazarken, akıllı telefon üreticisi, çevrimdışı satışları için büyük ölçüde ülke çapındaki yetkili distribütörlere ve perakendecilere güveniyor. Çevrimiçi pazar için, Amazon ve Flipkart genellikle Apple ürünlerini satanlardır.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Çevrimiçi mağazasının açılmasıyla birlikte, Apple artık Hindistan’da doğrudan perakende varlığına sahip olacak. Bu çevrimiçi mağaza açılışının başka neler getireceğini merak ediyor olabilirsiniz. İşte şirketin yeni adımı hakkında bilmeniz gereken her şey.

Aynı premium deneyimi Hindistan’a getirmek için Apple çevrimiçi mağazası!

Dünyanın diğer bölgelerinin aksine, Apple’ın çevrimdışı pazarda doğrudan perakende varlığı yoktur. Bunu değiştirmek için Apple şimdi ülkede çevrimiçi mağazasını açıyor. Marka, elbette online kanal üzerinden aynı premium deneyimi kitlelere ulaştıracağını iddia ediyor. Çevrimiçi mağaza, doğru ürünü seçmenize yardımcı olacak Apple Uzmanlarından oluşacaktır. Bu uzmanlar hem İngilizce hem de Hintçe dillerinde mevcut olacak. Müşteriler artık tüm Apple ürünlerini Apple’ın kendisinden satın alabilecek.

İPhone üreticisi, takas programlarının yanı sıra çeşitli finansman seçenekleri de sunacak. Ürünleri kitlelere daha uygun hale getirmek için yapılıyor. Öte yandan öğrenciler, Mac, iPad, aksesuarlar ve AppleCare + hizmetinde özel fiyatlandırma ve indirimlerden de yararlanabilecekler. Resmi basın bülteni, iPhone’ların menzilinden aynı şekilde bahsetmiyor.

Ayrıca Apple ekiplerinin, topluluklarının ve müşterilerinin sağlığını ve refahını korumak için şirket, siparişleri temassız teslimatla gönderecek. Örneğin, sipariş herhangi bir imza gerektirmiyorsa müşterinin kapısının dışında bırakılacaktır. Aksine imza gerektirecek emir, bunun yerine sözlü teyidi güvenli bir mesafeden kullanacaktır.

Apple, önümüzdeki bayram sezonundan yararlanacak

Apple’ın çevrimiçi mağazası, Hindistan’da önümüzdeki bayram sezonunun tam zamanında açılıyor. Doğrudan mevcudiyet, sezon boyunca markaya fayda sağlayabilir. Hatta Apple, belirli ürünler için özel bir hediye paketi ile birlikte kişiselleştirilmiş gravür sunacak. Gravürler, İngilizce, Hintçe, Bengalce, Kannada, Marathi, Tamil ve Telugu gibi çeşitli dillerde yapılabilir. Son olarak, fotoğrafçılık ve müziğe odaklanan ücretsiz çevrimiçi Today at Apple oturumları da sunacak. Bu çevrimiçi oturumlar yerel Yaratıcı Profesyoneller tarafından yönetilecek.

.

Apple çevrimiçi mağazaApple HindistanApple Hindistan Mağazasıelma