Apple Car, 2021’de orijinal programdan iki yıl önce gelecek


Akıllı telefon ve teknoloji şirketleri, akıllı telefonlara olan bağımlılıklarını azaltmak için diğer teknoloji segmentlerine yüksek yatırım yapıyor. Bu, 2020’de güçlenen bir hareket, ancak bazıları için alışılmadık aralıklara yatırım yapan birçok firma var. Apple, en alakalı teknoloji şirketlerinden biridir. Şirket, Mac, iPhone ve iPad bölümleriyle tanınıyor, ancak şirketin birçok segmentte varlığı var. Yıllardır Apple’ın sözde Apple Car’ı üretmek için otomobil segmentine yatırım yaptığı bilinen bir gerçektir. Şimdiye kadar her şey söylentilere dayanıyordu, ancak şimdi, Cupertino merkezli firmanın ilk otomobilini piyasaya sürmeye gerçekten yakın olduğu görülüyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Yeni bir rapora göre, şirketin uzun süredir söylentilere konu olan elektrikli aracı muhtemelen 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülebilir. Bu, programından en az iki yıl ileride. Sonuçta, önceki söylentiler 2023 sonunda bir fırlatma öneriyordu. EconomicDailyNews’ten gelen bir rapora göre, Apple gelecek yıl ilk otomobilini piyasaya sürebilir. Rapor, şirketin Tayvan’daki üreticilerinin ve tedarikçilerinin önümüzdeki yılın ikinci çeyreği gibi erken bir zamanda “Apple Car” bileşenlerinin üretimini artırmaya hazırlandığını iddia ediyor. Görünüşe göre, şirket ABD, Kaliforniya’da yollardaki prototipleri test etmeye çoktan başladı.

Renderização Carro Elma | Energia Solar Fotovoltaica Teknolojileri Limpas | Soliens

Şirket, 2017 yılında sürücüsüz arabalarını test etmek için California’daki DMV’den izin aldı. Bu, ilk olarak LiDAR teknolojisiyle donatılmış başka bir markanın SUV’sinde görüldü. 2023 ve 2025 civarında Apple Car’ı öneren çeşitli raporlar vardı. En son rapor, yeni otomobilin beklediğimizden daha yakın olduğunu doğruluyor. Tayvanlı ajans, kaynak olarak büyük bir Tayvanlı üreticiden isimsiz bir yönetmeni gösterdi.

Apple Car Eylül 2021’de gelebilir

Yönetmene göre Apple, Eylül 2021’de bir lansman yapmayı hedefliyor. İPhone’lar genellikle Eylül ayında gelir. Bu, yalnızca bu yıl COVID-19 salgını ve bunun getirdiği sayılamayan zorluklar nedeniyle değişti. Apple Car gerçekten önümüzdeki yıl Eylül ayındaysa, Apple teknolojisini sevenler için en heyecan verici aylardan birini yaşayacağız.

Tabii ki COVID-19 salgını bitmedi. Yani bu yıl karşılaşılan zorlukların aynısı gelecek yıl da gelebilir. Yani, bu raporu bir veya iki tutam tuzla sindirebiliriz. Apple Car etkileyici bir teknolojiyle gelebilir, ancak henüz nefesimizi tutamıyoruz.

.

Apple arabaApple Araba 2021Apple Car 2021 lansmanıApple Car lansmanıApple Car sızıntısıApple Car söylentileriApple kendi kendine sürüş çözümlerielmakendi kendine giden arabalar