Apple AirTags ve Silicon Mac Kasım’da gelecek

Apple AirTags ve Silicon Mac Kasım’da gelecek, Mobil Destek

Son haberlere göre, Apple’ın uzun süredir söylentilere konu olan AirTag’leri Kasım ayındaki Apple Silicon Mac etkinliğinde piyasaya sürülebilir. Ayrıca, bu cihazın yıl sonundan önce gönderileceğine dair raporlar var. Sızıntı yapan tanınmış Jon Prosser, daha önce Apple’ın AirTag’leri bu yılın başlarında başlatmayı planladığını belirtmişti. Yine de salgın sırasında bu izleme cihazını serbest bırakmak mantıksız görünüyor. AirTags sürümüyle ilgili haberler birçok değişikliğe uğradı. Bundan önce, başka bir sızdıran @ L0vetodream, AirTag’lerin en az iki boyuta sahip olabileceğini ortaya çıkardı. Prosser’a göre sızıntı doğru ve Airtag’ler farklı boyutlarda olacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Apple AirTags ve Silicon Mac Kasım’da gelecek, Mobil Destek

Prosser, birkaç gün önce AirTags izleme cihazının son performans testinin 6 Kasım’da tamamlanacağını doğruladı. Testten sonra, ürün genellikle 30 gün içinde piyasada olacak. Medya şu anda Apple’ın bir sonraki sonbahar etkinliğini 9 Kasım civarında yapacağını tahmin ediyor. Apple Silicon ile donatılmış ilk Mac ürünlerini piyasaya sürmenin yanı sıra AirTag’leri de piyasaya sürmesi muhtemel.

Raporlara göre, AirTags anahtarlar ve cüzdanlar gibi öğeleri izlemek içindir ve kullanıcılar “Bul” uygulaması aracılığıyla konumlarını takip edebilirler.

AirTags, iPhone, iPad ve Mac’in “Find Uygulaması” ile kullanılabilmeleri için cüzdanlar ve anahtarlar gibi öğelere eklenebilen, Apple’ın uzun süredir söylentilere konu olan Bluetooth izleyicisidir. Başlangıçta, Apple’ın bu cihazı iPhone 12 etkinliğinde duyuracağına dair spekülasyonlar vardı. Ancak, bu olmadı, bu nedenle yeni bir Kasım olası lansman tarihi bekliyoruz.

Maalesef bu cihaz hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Adı ve işlevi dışında, bu cihazla ilgili başka hiçbir şey halka açık değildir.

.

AirTag'ler piyasaya sürüldüAirTagsAirTags lansman tarihiApple AirTag'lerApple AirTag'ler piyasaya sürüldüApple AirTags lansman tarihielma