Apple AirPods 3, AirPods Pro tasarımıyla 2021 yılının ilk yarısında geliyor

Apple AirPods 3, AirPods Pro tasarımıyla 2021 yılının ilk yarısında geliyor, Mobil Destek

Giyilebilir cihazlar pazarı, özellikle TWS ses ürünlerini içeren ürün yelpazesi 2020’de trend oluyor. Apple temelde bu segmente öncülük etti, ancak farklı markalardan daha ucuz tekliflerin ortaya çıkması, dünya çapında birçok müşteriye erişim sağlıyor. Bununla birlikte, Apple hala bu segmentin etki alanını, en azından AirPods serisiyle premium olanı korumak istiyor. Bloomberg’in yeni bir raporuna göre, şirket 2021’in ilk yarısında daha fazla Ses ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni ürünler arasında, şirketin AirPods 3 girişine sahip olacağız.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

Konuya aşina olan kaynaklara göre Apple, muhtemelen AirPods 3 olarak gelecek olan bir sonraki ekstra seviye AirPod’lar üzerinde çalışıyor. Ayrıca, şirket AirPods Pro 2. nesil ve bir tane daha HomePod üzerinde çalışacak. Yeni bir HomePod’dan bahsetmek oldukça merak uyandırıyor çünkü en son HomePod Mini sadece birkaç hafta önce piyasaya sürüldü. Söylentiler, şirketin yeni piyasaya sürülen Mini ile 2018’den itibaren orijinal HomePod arasına uyan bir ürün istediğini belirtiyor. Yeni ürün 99 ile 299 dolar arasında bir yere yerleştirilecek.

Apple AirPods 3, AirPods Pro tasarımıyla 2021 yılının ilk yarısında geliyor, Mobil Destek

AirPods 3, AirPods Pro 2. nesil ve AirPods Studio, 2021 yılının ilk yarısında geliyor

Rapora göre AirPods 3, AirPods Pro’ya çok benzeyen bir tasarımla gelecek. Apple sapı kısaltacak ve kulak uçlarıyla birlikte bir kulak içi tasarım sunacak. Bu benzeri görülmemiş bir hareket, ancak Apple’ın eski tasarımdan gerçekten evrim geçirmesi gerektiğinden büyük bir sürpriz değil. Mevcut AirPods tasarımı kulaklarınızı mükemmel şekilde kapatamaz. Yeni tasarımın yanı sıra, yeni işitme cihazları daha iyi pil ömrü de getirecek. Apple, her kulaklık için 3 ila 5 saat arasındaki konuşma sürelerini hedefliyor. Şarj kutusu ile 18 ila 24 saat arasında hizmet verecek. Ne yazık ki ANC, 2021’de temel AirPod’lara ulaşmayacak. Şimdilik Aktif Gürültü Önleme, mevcut ve gelecekteki AirPods Pro’ya özel bir özellik olacak.

Son olarak, Apple’ın efsanevi, henüz gelmeyecek AirPods Studio kulaklıkları hakkında yeni söylentilerimiz var. Söylentiler bu yıl bir lansman önerirken, bunun gerçekleşmesi pek olası görünmüyor. Rapor, kafa bandıyla ilgili sorunlar nedeniyle geciktiğini belirtiyor. Görünüşe göre, birkaç testte “çok sıkıydı”. Dahası, Apple şimdi kulaklıkların dokunmatik yüzeylerini yeniden tasarladı ve “tomurcukların değiştirilebilirliğini” de azalttı.

Apple AirPods 3, AirPods Pro tasarımıyla 2021 yılının ilk yarısında geliyor, Mobil Destek

Elbette, bu ürünlerin piyasaya sürülmesine birkaç ay kaldı. Yani önümüzdeki aylarda her şey değişebilir. Söylentiler “2021’in yarısını” öne sürdüğü için Ocak ya da Haziran 2021’de gelebilir.

.

Airpod'larAirPods 3AirPods Pro 2. nesilAirpods stüdyosuApple AirPods 3Apple AirPods ProApple TWS cihazlarıelmaelma airpodselma söylentileri