Apple AirPods 3, AirPods Pro ile Aynı Görünecek ve Birkaç Ay İçinde Gelecek


Dürüst olmak gerekirse, tüm Apple hayranları (ve hatta Apple’dan nefret edenler), Cupertino merkezli şirketin sözde AirPods Studio yıl sonunda kulaklık. Ancak son haberler AirPods 3’ün düzenli bir şekilde ilerlediğini ve önümüzdeki yıl Mart ayında planlandığı gibi piyasaya sürüleceğini söyledi.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Yeni 3D İşlemelerde Apple AirPods 3 Surface

Daha önce AirPods Studio’dan bahsederken 349 $ fiyat etiketine ulaşacaklarını ancak iki farklı varyantta geleceklerini söylemiştik. Biri birinci sınıf deriye sahipken, diğeri kulaklığın egzersizler için uygun şekilde uymasını sağlamak için daha nefes alabilir malzeme ile gelecek. Kulaklıkları ne zaman taktığınızı algılamak ve takarken ses kanalını soldan sağa ayarlamak için bir dizi sensöre sahip gelişmiş bir ses ürünü olacak. Ayrıca, kolay değiştirme için manyetik olarak takılan kulak ve kafa bandı yastığına sahip olacaklar.

AirPods 2’nin küçük değişikliklerinin aksine, AirPods 3’ün görünümü daha fazla değişiklik ve iyileştirme alacak.

Elbette, yukarıda bahsedilen ve varsayılan tüm değişiklikler eski modele atıfta bulunmaktadır. Ancak AirPods Pro ile karşılaştırıldığında çok fazla değişiklik yapılmayabilir. Muhtemelen iki şeklin daha yakın olacağını kastediyoruz. Böylece Apple sapı kısaltacak ve kulak uçlarıyla birlikte bir kulak içi tasarım sunacak. Bu benzeri görülmemiş bir hareket. Ancak Apple’ın eski tasarımdan gerçekten evrim geçirmesi gerektiğinden bu büyük bir sürpriz değil. Mevcut AirPods tasarımı kulaklarınızı mükemmel şekilde kapatamaz. Yeni tasarımın yanı sıra, yeni işitme cihazları daha iyi pil ömrü de getirecek. Apple, her kulaklık için 3 ila 5 saat arasındaki konuşma sürelerini hedefliyor. Şarj çantası ile 18 ila 24 saat arasında hizmet verecek. Ne yazık ki ANC, 2021’de temel AirPod’lara ulaşmayacak. Şimdilik, Aktif Gürültü Önleme, mevcut ve gelecekteki AirPods Pro’ya özel bir özellik olacak.

Ancak AirPods 3, daha uygun bir fiyatı koruyabilen aktif gürültü azaltma eklemeyecektir. Deneyimli kullanıcılar için, ses kalitesi ve pil ömründe daha fazla yükseltmeyi dört gözle bekleyebilirler.

Son zamanlarda Kuo Ming-Chi, AirPods 3’ün önümüzdeki yıl Nisan ayından Haziran ayına erteleneceğini açıkladı.

.

AirPods 2AirPods 3AirPods Proelma