AnTuTu, Nisan 2020’nin en güçlü 10 Android telefonunu açıkladı


AnTuTu karşılaştırması, Nisan 2020’de birkaç önemli eğilimi gösteren en güçlü 10 Android telefonun listesini yayınladı. Bu nedenle, en iyi on akıllı telefonun tümü Snapdragon 865 üzerine inşa edilmiştir. Listedeki beş temsilci 8 ile donatılmıştır ve diğer beş temsilci 12 GB RAM’e sahiptir. Daha da ilginci, en güçlü on akıllı telefon sadece iki şirketin temsilcileriydi – BBK ve Xiaomi. BBK imparatorluğu liderleri içerir – Oppo X2 Pro, Oppo X2 ve Vivo IQOO Neo 3. Ayrıca Oppo Reno Ace 2, iQOO 3, Realme X50 Pro ve Vivo NEX 3S var. Xiaomi yalnızca Mi 10 Pro (dördüncü sıra), Redmi K30 Pro (altıncı sıra) ve Black Shark 3 Pro (onuncu konum) modelleriyle temsil edilmektedir.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


AnTuTu, Nisan 2020’nin en güçlü 10 Android telefonunu açıkladı

AnTuTu’nun en verimli Nisan amiral gemilerinin sıralaması çok çeşitli değil. Çünkü temelde sadece Çin cihazlarından oluşuyor. En güçlü ona ulaşan tüm akıllı telefonların en son Snapdragon 865’in kontrolü altında çalıştığı unutulmamalıdır. Oppo Find X2 Pro, 12 GB RAM ile birinci geldi, ardından “normal” Find X2 geldi. İQOO Neo3 ile podyum kapatıldı.

Dördüncü, beşinci ve altıncı sıralar sırasıyla Xiaomi Mi 10 Pro, Oppo Ace 2 ve Redmi K30 Pro’ya ait. Son dört sırada iQOO 3, realme X50 Pro 5G, Vivo NEX 3S 5G ve Xiaomi Black Shark 3 Pro gibi akıllı telefonlar bulunuyor. Listede Samsung Galaxy S20 ailesinin herhangi bir temsilcisinin yer almaması garip. OnePlus 8 ailesinin eksikliği anlaşılabilir (bu arada OnePlus da BBK’ya aittir). Çünkü Nisan ayı ortasında çıkış yaptı ve büyük olasılıkla Mayıs tarihli AnTuTu açıklamasında bir yerlere gidecek. Cihazlarınızı Nisan ayının en güçlü amiral gemileri listesinde buldunuz mu? Yorumlarda bana bildirin!

.

Android akıllı telefonlarAntutuEn güçlü 10 Android telefonEn Güçlü Akıllı TelefonlarEn İyi 10 Android TelefonEn İyi Android Akıllı Telefonlar