Android’de Karantina ile Başa Çıkacak En İyi 5 Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun


Koronavirüs nedeniyle çoğumuz evde karantina altındayız. Bu durum uzuyor ve saatler çok yavaş geçebiliyor. Eğlencenize katkıda bulunmak amacıyla, Android cep telefonunuza yükleyebileceğiniz bu çevrimiçi çok oyunculu oyunları size sunacağız.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Android’de En İyi 5 Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun

Çok oyunculu oyunlar, diğer insanlarla etkileşim halindeyken eğlenmek için harika bir çözümdür. Kendinizi izole bulursanız, bu daha da değerlidir. Bu anlamda mobil, inzivayı daha katlanılabilir kılmak için büyük müttefikiniz olacak. Her zevke uyum sağlayan farklı temalara sahip mobil oyunlar seçtik.

RUMMIKUB

Bu, dünyanın dört bir yanındaki aileler arasında popüler bir oyundur. Orijinal sürüm, çevrimiçi olarak da keyfini çıkarmak için cep telefonuna alındı. Sakin bir oyun olma özelliğine sahip olmasına rağmen bu, gerginlik ve duygu olmadığı anlamına gelmez. Hareketleriniz zamana karşı olduğu için çok dikkatli olmalısınız. Rummikub, 4 katılımcıya kadar oyun oynayarak rekabetçi hale gelir.

Bu çevrimiçi çok oyunculu oyunun ilginç yanı, ailenize ve arkadaşlarınıza ek olarak dünyanın dört bir yanında meydan okuyabileceğiniz oyuncular da olmasıdır. Karoları düzenlemeniz ve diğerlerinden önce en iyi sayı ve renk kombinasyonlarını yapmanız gerekir.

Android'de En İyi 5 Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun

FORTNİTE

Son zamanların en başarılı oyunlarından biridir ve bu nedenle bu listeden eksik olamazdı. Google Play’de bulunmasa da Fortnite, Epic Games oyun kataloğundan mobil cihazınıza güvenle indirilebilir.

Bu oyun tamamen eğlenceli, bu yüzden zaman uçup gidecek. İnşa etmeniz ve savaşlara gitmeniz gerekecek. Yüze kadar solo oyuncuyla veya 4 üyeye kadar kadro dizilişleriyle rekabet etmek. Battle Royale modunda 4 kişilik bir ekibin parçasısınız, arkadaş veya yabancı olabilirler ve amacınız hayatta kalmaya çalışmak olacaktır.

Dünyayı Kurtar modunda, tek başınıza veya arkadaşlarınızla işbirliği yaparak oynayabilirsiniz. Yapay zeka tarafından kontrol edilen düşman dalgalarına karşı savaşmanız gerekecek. Gördüğünüz gibi olanakları eğlence açısından çok geniş.

Minecraft

Bu oldukça başarılı küp oluşturma oyunu, grup ve aile oyunları için bir başka ideal. Minecraft’ta, biri yalnızca yaratma, diğeri hayatta kalma gibi birkaç mod vardır. Birlikte ve ortak bir şekilde oynayabilir ve dünyalarımızı yaratabiliriz. Ayrıca çapraz platform desteğine de sahiptir. Böylece aynı anda oynamak için konsolları, akıllı telefonları, tabletleri ve bilgisayarı kullanabilirsiniz.

Bombacı Arkadaşlar

Bu Çevrimiçi Çok Oyunculu oyunla, 8 oyuncuya kadar canlı oyun oynama fırsatına sahipsiniz. Bomber Friends, arkadaşlarınızı bombalamak ve sanal olarak hayatta kalabilmek için oluşturulmuş hızlı ve bağımlılık yaratan çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Çünkü bu, oyunu kazanmak için amaç olacaktır.

Başladıktan kısa bir süre sonra sizi bitirirlerse endişelenmenize gerek yok, eğlence devam ediyor. Ve hayatta kalan kullanıcılara karşı araçları kullanmaya başlayabilirsiniz, bu da işleri zorlaştırır. Karakterinizi istediğiniz stille özelleştirin ve turnuva modunda diğer oyunculara meydan okuyun.

Annelids: Çevrimiçi savaş

Strateji, başka bir kullanıcınınkilere karşı savaşan solucanları temsil ettiğiniz bu oyunun harika silahıdır. Takım oyununda, ölüm maçlarında, bayrağı çalmada vb. Farklı modalitelere sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Savaşa 6 oyuncuya kadar katılabilir.

Sahip olduğu modaliteler Günlük Görev, Görev, Özel Oyun ve Çok Oyunculu’dur. Annelids: Worm Warfare’deki rekabet yoğun. Çok sayıda görevi ve farklı silah türleri, solucanlarınızla ölümüne savaşmak için iyi bir teşviktir.

Mobil oyunların hayranı mısınız? Kardeşimize bir göz atın: Mobigaming.com, orada oyun sahnesine dalmak için bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız. Sıradan bir oyuncu veya rekabetçi oyunların hayranı olun, sizi teminat altına aldık.

.

akıllı telefonandroidçapraz platformÇok oyunculuen iyi 5FortniteGoogle Oyuninternet üzerindenoyunlar