Android ve PC için en iyi 5 grup görüntülü görüşme uygulaması


Bugünlerde insanlar dünyadaki Coronavirüs salgını nedeniyle çeyrekte. Ve Telegram veya WhatsApp’ta sohbet etmeye ek olarak. Sevgili arkadaşlarınızı ve ailenizi sadece mobil ekrandan da olsa tekrar görmek istiyorsunuz. İki yönlü görüntülü görüşme her zaman iyidir, ancak küçük bir sanal toplantı için birkaç kişiyle video konferans yapmak çok daha güzel olmaz mıydı? İşte Android ve PC için E-buluşmak için en iyi 5 grup video görüşmesi uygulamaları.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Android ve PC için en iyi 5 grup görüntülü görüşme uygulaması

Video konferans araçları her zaman uzaktan çalışma ve iş ortamı ile yakından ilişkilendirilmiştir. Bununla birlikte, bu zamanlarda, sosyal işlevi katlanarak çoğaldı. Aşağıda, Android telefonlar ve tabletlerin yanı sıra masaüstü bilgisayarlar (Windows, Linux, Mac) için en önemli grup video görüşmesi uygulamalarından bazılarını gözden geçiriyoruz.

Google Duo

Basitliği ve kullanım kolaylığı sayesinde bulabildiğimiz cep telefonları için grup video görüşmeleri için muhtemelen en iyi uygulama. Google Duo bize maksimum 8 kişiyle video konferans yapma imkanı veriyor. Web sürümü sayesinde Android, iOS ve PC için kullanılabilir.

Bu kadar doğrudan ve sezgisel bir uygulama olduğu için, Hangouts gibi diğer uygulamalarda bulduğumuz birçok gelişmiş işlevden yoksundur. Bununla birlikte, birkaç kişiyle mümkün olan en basit şekilde video bağlantısı kurmaya çalışırsak, bunu yapmanın en hızlı ve en etkili yolu budur. Özellikle “teknolojiyle anlaşamayanlar” için tavsiye edilir.

OOVOO

OOVOO, maksimum 12 katılımcıyla grup video görüşmeleri yapmak için ücretsiz bir uygulamadır. Android, iOS, macOS, Windows ve Amazon Fire için mevcuttur. Ayrıca, video görüşmesini kaydetme veya diğer katılımcılarla YouTube videolarını izleme gibi bazı ilginç işlevlere sahiptir.

Ücretsiz bir uygulama olduğu için gelirini reklamlarla sürdürüyor. Kullanıcılar, reklamları kaldırmak için premium plana geçebilir. Ve mobil, PC ve bulut depolama alanı arasında senkronizasyon gibi bazı ekstra özellikler ekleyin.

Android ve PC için en iyi 5 grup görüntülü görüşme uygulaması

Hangouts

Hangouts, bir Android telefondan grup video görüşmeleri yapmak için mükemmel bir uygulamadır. Uygulama, 720p’de HD görüntü kalitesiyle aynı anda 10 kişiye kadar video konferanslarına izin verir. Uygulama ayrıca Windows, Mac, iOS ve Linux gibi diğer platformlar için bir web sürümünde de mevcuttur.

Hangouts, daha sonra oturuma katılmak için diğer kişilerle paylaşabileceğimiz bir bağlantı oluşturmanıza da olanak tanır. Eğitim amaçlı web seminerleri yapmakla ilgileniyorsak, “Canlı Hangout” işlevini etkinleştirerek (katılımcı sınırı olmaksızın) bunu ücretsiz olarak da yapabiliriz.

Skype

Grup video görüşmeleri yapmak için mükemmel bir ücretsiz uygulama. Skype ile 25 katılımcıya kadar grup sesli görüşmeleri ve 10 kişiye kadar video konferansları yapabiliriz. Uygulama tamamen ücretsiz olduğundan, görüntülü görüşme sınırını 250 katılımcıya çıkaran ücretli bir İş planımız da var.

Bununla birlikte, bilgisayardan bağlanırsak yalnızca grup video görüşmeleri yapmaya izin verdiği için bir dezavantajı vardır. Cep telefonumuz varsa, evet de katılabiliriz. Ancak yalnızca sesli sohbet yoluyla (Android için Skype’ın görüntülü arama işlevi vardır, ancak yalnızca 2 kişi arasında).

FreeConference

FreeConference, birden çok katılımcıyla video konferansları düzenlemek için güçlü ve ücretsiz bir araca sahiptir. Diğer benzer hizmetlere göre daha fazla iş odaklı özelliğe sahiptir. Yerel arama ücreti karşılığında uluslararası aramalar yapma, hatırlatıcı gönderme, bekleme melodisi ayarlama gibi. Veya konferansa başlamadan önce ekip üyelerinizle konuşun. Uygulama hem mobil (Android ve iOS) hem de PC için mevcuttur ve 400 katılımcı sınırına sahiptir.

.

androidaramaken iyi 5Google DuoHangoutslistepcskypeuygulamaVideo