Amazon Echo Frames (2. Nesil) Akıllı Gözlükler artık ön siparişler için hazır


Akıllı giyilebilir cihazlar pazarı 2020’de her zamankinden daha trend oluyor. Akıllı saatleri içeren segment olan TWS cihazları, COVID-19 pandemisinin ortasında bile daha fazla müşteri çekiyor. Bu arada, şirketler bu pazarın bir bölümünü yakalamak için başka ürünleri araştırıyor. Bu ürünler arasında, yatırıma rağmen henüz yaygınlaşmayan özel bir ürün olan akıllı gözlüklerimiz var. Amazon, Amazon Echo Frames Akıllı Gözlüklerinin yeni neslini bugün piyasaya sürdü. Şirket, iyileştirilmiş ses kalitesi, daha iyi pil ve diğer iyileştirmelerle yeni bir ürün sunuyor. Yeni cihaz nihayet ön sipariş için hazır.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Amazon, haber bülteninde ürünün 1. Gün Sürümünden müşteriler için hazır, olgun bir ürüne geçişini duyurdu. E-ticaret ve teknoloji şirketi, kullanıcıların nihayet Amazon’da Amazon Echo Çerçevelerini 249,99 dolara ön sipariş verebileceklerini duyurdu. Ancak, zaten birinci nesil üründe harcamış olan kullanıcılar, sadece 70 $ karşılığında yeni modele geçebilirler. İlk ürün 179 dolara satıldı, bu nedenle kullanıcılar buradaki farkı gerçekten ödüyor. Amazon, uluslararası bir numaralı gözlük perakendecisi LensCrafters ile ortaklık yapıyor.

Yankı Çerçeveleri: Alexa ile birlikte Amazon lança novos inteligente com desteği - Olhar Digital

Yeni gözlük, önceki modele benzer bir tasarıma sahip. Diğer bir deyişle, kullanıcılar ön tarafta dikdörtgen şeklinde bir çerçeve tasarımı elde ediyor. Çerçevenin kabuğu kalındır ve burun kavrama konumuna kadar uzanır. Yan taraf her zamankinden farklı. Echo Frames Akıllı Gözlüklerin daha hantal bir tapınağı var, ancak bunun iyi bir nedeni var, sonuçta gelişmiş iç kısımları barındırıyor. Süslü renkleri seviyorsanız, size iki yeni renk seçeneği sunulacaktır. Gözlükler Modern Tortoise, Horizon Blue ve Classic Black renklerinde mevcuttur. Gözlük sınıfı TR-90, karbon fiber ve titanyum malzeme getiriyor. Düzeltici olmayan lenslere sahiptirler ve aynı zamanda reçeteli lenslerle uyumludurlar.

İkinci neslin en büyüğü nedir?

Amazon’a göre yeni gözlükler Bluetooth ve Smart Assistant bağlantı özellikleriyle geliyor. Bu, Amazon Alexa’nın bir dizi özelliğini içerir. Kullanıcılar bunu bir Android veya iOS cihazla eşleştirebilir ve Amazon’un akıllı asistanı ile tıpkı Echo Buds ile etkileşime girdikleri gibi etkileşimde bulunabilir. Dahası, giyilebilir cihazlar bir Bluetooth bağlantısı üzerinden ses çalabilir.

Yeni nesil, ses kalitesinde iyileştirmeler getiriyor ve pil daha uzun süre dayanacak. Artık Gürültü seviyelerine göre sesi otomatik olarak ayarlıyor. Dahası, mikrofonun sese yanıtı, VIP filtreleri, takvim desteği ve grup mesajı gibi yeni özelliklere sahiptir.

Dayanıklılık söz konusu olduğunda Amazon, yeni Gözlüklerin birinci nesle göre% 40 daha fazla pil ömrü sağlayacağını belirtiyor. Sesi% 60’ta tutarsanız, daha yüksek seviyeler kesinlikle daha fazla güç tüketecektir.

Amazon’un yeni nesil akıllı gözlüklerini getirmeyi ne kadar hızlı başardığını görmek inanılmaz. Sonuçta, ilk nesil hakkındaki söylentiler 2017’de ortaya çıktı ve şirket bunu yalnızca 2019’da açıkladı. Yani şirket, yalnızca bir yıl içinde bu ürün için uygun bir halefi üretti. Akıllı gözlükleri alakalı hale getirip getirmeyeceğini merak ediyoruz.

.

Akıllı gözlüklerAlexaAmazonAmazon EchoAmazon Echo Akıllı Gözlükleri ÇerçevelerAmazon Echo ÇerçeveleriAmazon Echo cihazlarıAmazon Echo Frames 2. nesilBluetoothEcho Cihazları