Amazfit Pop Pro akıllı saat 1 Aralık’ta geliyor


Giyilebilir cihazlar pazarı 2020’de katlanarak büyüyor. Görünüşe göre akıllı saatler, akıllı bantlar, TWS kulaklıklar ve diğer ilgili teknolojileri içeren segment nihayet müşterileri yakalıyor. Sebep? Evet, gittikçe daha fazla şirket segmente giriyor ve teklifleri ve rekabeti artırıyor. Günümüzde, premium segmentte gelişmiş teklifler bulabileceğiniz gibi, güzel özelliklere sahip iyi bir uygun fiyatlı akıllı saat bulmak da çok kolay. Bu pazarın başında Apple Watch serisine sahip Apple var, ancak Çin dalgası, segmentin popülerleşmesine büyük ölçüde yardımcı olan uygun fiyatlı akıllı saatleriyle geliyor. Huami, Amazfit ve yeni çıkan Zepp serileriyle en dikkat çeken şirketlerden biridir. Şirket, 2020’nin 3. çeyreğinde etkileyici sonuçlar elde etti ve bu sonuçları yılın son çeyreğinde de tutmak istiyor. Kısa süre önce şirket Amazfit Pop’u tanıttı. Şimdi, yeni bir Amazfit Pop Pro varyantını ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


O Amazfit Bip U Pro da Huami oferecerá os mesmos produtos Bip U akıllı saat, mas com GPS ve sensör geomagnético birleşikleri - NotebookCheck.net Haberleri

Raporlara göre Amazfit Pop Pro, 1,43 inç OLED ekran getirecek ve kare kadrana sahip olacak. Ayrıca temassız ödemeler için NFC özelliklerinin yanı sıra diğer entegre özellikler de getirecek. Her zamanki gibi, akıllı saat çok çeşitli spor modları için destek sunacak, şimdiye kadar 60 olası izleme modu var. Akıllı saat ayrıca, hareketsizliği önlemek için 24 saatlik kalp atış hızı takibini ve Amazfit’in PAI algoritmasını da paketleyecektir. Son olarak, bir uyku izleme özelliği, SpO2 izleme ve bir dizi Saat Yüzü bekliyoruz.

Amazfit Pop Pro, entegre bir GPS getirecek

Temel Amazift Pop’a karşılık olarak, yeni özellik yerleşik bir GPS ile de gelebilir. Bu özellik, temel akıllı saatleri gelişmiş olanlardan ayıran şeydir. Sonuçta, yerleşik GPS sayesinde bazı sporları ve temel konumlandırmayı izlemek için akıllı telefonunuza çok sık ihtiyaç duymazsınız. Giyilebilir cihaz, muhtemelen desteklenen bir akıllı asistanı başlatmak için bir mikrofon da getirecektir.

Amazfit Pop Pro’nun gelişmiş bir varyant olduğu bir kez, temel olandan daha pahalı olacak. Kaynağımıza göre, cihazın fiyatı 399 CNY etiketine (60 $) ulaşabilir. Bu, 349 CNY’ye mal olan vanilya modelinden biraz daha fazla. Bu, güzel özelliklerle dolu bir akıllı saat ve yüksek kaliteli ürünler üreten bir şirket için kötü bir fiyat değil. Elbette, kullanıcılar özelleştirmeyi iyileştirmek için birden fazla renk yolu ve çıkarılabilir kayış bekleyebilir.

Yeni varyant 1 Aralık’ta resmiyet kazanacak. Aynı etkinlik için, Amazfit GTS 2 Mini’yi ve GTS 2 ile GTR 2’nin belki de uygun fiyatlı varyantlarını da bekliyoruz.

.

akıllı saatAmazfitAmazfit akıllı saatAmazfit Akıllı SaatlerAmazfit PopAmazfit Pop ProAmazfit Pop Pro özellikleriAmazfit Pop serisihuamiHuami Amazfit