Amazfit GTS İncelemesi: Premium Görünümler ve Mükemmel Pil Ömrü


Apple Watch, pek çok kişi tarafından beğenilen bilek aksesuarlarından biridir ve çok az rakibin de yaklaşabileceği bir deneyim sunar. Ancak, yalnızca iOS ekosistemine bağlanabilen duvarlarla çevrili bir bahçedir. Peki ya birisi (bir Android kullanıcısı gibi) bu sevimli squricle tasarımına can atıyorsa ve onu nispeten uygun bir fiyata istiyorsa? Xiaomi alt markası Huami’den Amazfit GTS’ye girin. Bu göz alıcı akıllı saati bir haftadan fazla bir süredir kullanıyoruz ve size ürünün farklı yazılım ve donanım özellikleri hakkında iyi bir fikir vermeye hazırız, bu yüzden okumaya devam edin!


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Amazfit GTS Özellikleri

amazfit gts özellikleri

Tasarım: Apple Watch’a benziyor ancak daha ince ve daha hafif

Bu, Amazfit GTS’nin en çekici yönlerinden biridir. Bunu Apple’ın da aynı sincap kadran felsefesini takip ettiği için değil, bir şekilde dairesel kadrana kıyasla küçük ekran kullanıcı arayüzüne daha uygun olduğu için söylüyorum. Tüm ekranı kullanır ve uygulamaların tuhaf dairesel bir forma sığması gerekmez. Yapı ve malzemelerden bahsetmişken, şüphesiz birinci sınıf bir kalitedir. Aslında birçok arkadaşım ilk bakışta Apple Watch zannetti. Ekran OLED ve çerçeveler daha ince. Ve genel kalınlık da bir Apple Watch’tan daha azdır ve bu, Amazfit GTS’yi günlük kullanım için bir zevk haline getirir. Ayrıca kayışlar değiştirilebilir. Var 2.5D Gorilla Glass 3 katman, 5ATM su geçirmezlik ve 1,65 inç AMOLED ekran. Amazfit, tasarım söz konusu olduğunda, iyi malzeme ve özelliklerin doğru karışımıyla beni etkilediğini söylemek yeterli.

Ekran: Sadece Muhteşem

Bunu ayrı bir yere koyuyorum çünkü Amazfit onunla tüm doğru şeyleri yaptı. Ve tabii ki, çünkü tüm gözbebeklerini kendine çekecek. Apple’ın aksesuarından daha iyi piksel yoğunluğuna sahip Gorilla Glass korumalı bir ekrandır. AMOLED paneli sayesinde iyi güneş ışığı okunabilirliği, iyi görüş açıları ve ayrıca bir AOD özelliğine sahiptir. Ekranı doğru yapmak için daha fazla puan.

Pil: Stellar

Pil ömrü, Amazfit GTS’nin en önemli özelliklerinden biridir. Devam ediyor, ediyor ve ediyor. Her zaman açık ekran açıkken kullandım ve hala beş günden fazla sürdü. Kapatırsanız, saat kolayca yedi günlük sınırın çok ötesine geçecektir. Akıllı saatlerin iki gün ücretsiz hayatta kalamayacağı bir çağda bu büyük bir nimet. Ve bunu yeterince takdir edemiyorum. En önemli aksesuarlarınızdan birini gün aşırı şarj etmek zorunda kalmamak, Amazfit GTS ile karşılayabileceğiniz bir lüks. Ve diğer benzer tekliflerin çoğunu büyük bir dezavantaja sokar.

Yazılım: Temel işi yapar

Amazfit GTS’yi kurmak çocuk oyuncağı. Basitçe Amazfit uygulamasını yükleyin, Bluetooth ile bağlanın ve hazırsınız. Bu kadar basit.

Amazfit GTS, Amazfit’in kendi yazılımıyla birlikte gelir ve burada daha fazla özellik veya uygulamaya ihtiyaç duyacağınızı hissedeceksiniz. Yapması amaçlanan şeyi iyi yapıyor. Örneğin, bildirimler, 12 farklı fitness izleme yeteneği ve alarm, etkinlik hatırlatma, hava durumu, müzik çalma ve etkinlik geçmişi gibi temel işlevler alırsınız. Ama hemen hemen bu kadar. Daha fazla uygulama veya gitme ve daha fazla indirme özgürlüğünüz yok. Yine de, saat yüzlerini özelleştirerek (ve çok sayıda var) kontrol sağlayan ve ayrıca saatteki her şeyi takip eden Amazfit’in uygulaması var. Aramaları sessize alabilir veya reddedebilirsiniz, ancak onları açabilirsiniz çünkü üzerinde hoparlör yoktur ve bu, yerel müzik de olmadığı anlamına gelir.

Saat, günlük spor aktiviteleriyle iyi çalışır. Yürüme takibi varsayılan olarak açıktır ve ekranınızda sürekli güncellenen gerçek zamanlı bir güncelleme alırsınız. Koşma ve bisiklete binme gibi aktiviteler de hassas bir şekilde tespit edilir ve istatistikler güvenilirdir. Amazfit uygulaması, uykunuzun ayrıntıları da dahil olmak üzere tüm bunların kaydını tutar. Üstüne birkaç ekran görüntüsü koydum, o yüzden şuna bir bakın. Ayrıca, kalp atış hızı taramasının, her zaman aktif kalması için açılıp kapatılabilmesine rağmen, sadece bir kaydırma hareketiyle yapılabilmesi de hoşunuza gidecek. Ayrıca, pili dezavantajlı duruma getiren ancak sahip olması yararlı olan temel bir Her Zaman Açık ekran da vardır.

Not: Bildirimler yalnızca bir saniye kalır. ancak kurma koluna uzun basarak bunlara erişmek için bir ayar kısayolu vardır. Bu, sahip olmak için gerçekten uygun bir seçenektir.

Sonuç

Amazfit GTS, Apple Watch’un fiyatının yarısından daha azına mal oluyor ve bazı özelliklerin yanı sıra uygulamaları da kaçırırken, fiyat harika bir yapı, muhteşem bir AMOLED ekran, su geçirmezlik, fitness / akıllı özellikler gibi özelliklerle haklı. ve süper güvenilir bir pil.

.

AmazfitAmazfit GTSAmazfit GTS İncelemesihuami