Amazfit GTS 2 Mini, 1 Aralık’ta resmiyet kazanacak


Giyilebilir cihaz pazarı 2020’de her zaman olduğu gibi büyüyor. 2020’nin 3. çeyreğinde pazar, 2020’deki bir eğilim gibi görünen büyümesini sürdürdü. Görünüşe göre, akıllı saatler, akıllı bantlar, TWS ses ürünleri ve diğer ürünleri içeren pazar giyilebilir teknoloji nihayet müşterileri yakalıyor. Elbette bu büyümeyi yönlendiren ana nedenlerden birinin, kaliteli ve birinci sınıf özelliklere sahip uygun fiyatlı ürünlerin sürekli gelişi olduğunu söyleyebiliriz. Ana şirketler arasında Amazfit ve Zepp kadrosuyla Huami var. Bu yıl şirket, çeşitli fiyat segmentlerinde çok sayıda ürünün lansmanı sayesinde etkileyici sonuçlar elde etti. Şimdi, şirket Amazfit GTS 2 Mini’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Huami, yukarıda bahsedilen ürünün lansmanını 1 Aralık’ta tanıtmaya başladı. Şirketin en son Weibo gönderisi, Amazfit GST 2 Mini’nin kompakt bir versiyonu için heyecan yaratmak için geliyor. Çin mikroblog platformunda yapılan yayına göre Amazfit GTS 2 Mini daha küçük bir ekran getirecek. Dahası, minimalist giyilebilir cihaz sevenler için daha hafif bir tasarıma ve daha ince bir profile sahip olacak. Orijinal giyilebilir cihaz Eylül ayında ortaya çıktı. Artık şirket, daha hafif bir çözüm isteyen tüm müşteriler için daha küçük bir sürümü sunmaya hazır.

Amazfit GTS 2 Mini

Tanıtım videoları mini bir kare, yuvarlak kadran ve çerçevesiz bir tasarım ortaya koyuyor. Görünüşe göre, yeni giyilebilir cihaz Siyah, Yeşil ve Pembe olmak üzere birçok renk seçeneğiyle gelecek. Ayrıca şirket, varyantları kayışlarla uyumlu olacak şekilde tasarladı. Ancak bu kayışların da diğer modeller gibi değiştirilebilir olmasını bekliyoruz. Sağ tarafta sadece bir kadran düğmesi olduğunu belirtmek gerekir.

Amazfit GTS 2e ve GTR 2e de etkinlikte ortaya çıkabilir

Bu ayın başlarında FCC, Amazfit akıllı saatlerin GTS 2e ve GTR 2e adlı iki yeni versiyonunu listeledi. Söylentilere göre bunlar normal modellere göre daha uygun fiyatlı alternatifler olabilir. Tüm giyilebilir cihazların aynı 1 Aralık etkinliğinde piyasaya çıktığını görmek bizi şaşırtmayacaktır. Bu nedenle Huami, yılı sağlam alternatiflerle kapatabilecek ve bu, şirketin 2020’nin 4. çeyreğine ilişkin sonuçlarını potansiyel olarak artırabilir.

Bu ay şirket, Zepp Z’yi “birinci sınıf orta sınıf” bir akıllı saat olarak tanıttı. Evet, “premium orta sınıf” konsepti giyilebilir ürünler pazarına girdi. Şimdi, Aralık ayında gelecek yeni akıllı saat grubu Huami 2020’yi kapatacak. Şirketin önümüzdeki yıl her iki marka altında da sağlam ürünler sunmaya devam etmesini bekliyoruz.

.

AmazfitAmazfit Akıllı SaatlerAmazfit GTS 2Amazfit GTS 2 MiniAmazfit GTS 2ehuamiHuami AmazfitHuami Amazfit serisi