Amazfit GTR 2 ve GTS 2, 22 Eylül’de tanıtılacak


Biraz zaman aldı, ancak akıllı saatler ve diğer ilgili giyilebilir cihazlar pazarı nihayet müşterileri yakalıyor. Pek çok akıllı telefon üreticisinin şu anda bu eğilime katılmasıyla, Huami gibi yalnızca akıllı saatlere odaklanan bazı şirketlerin, kullanıcının tercihini korumak için iyi ürünler çalıştırması ve ortaya çıkarması gerekiyor. Huami, tüm COVID-19 krizine rağmen bu yıl olumlu sonuçlar elde etti ve şimdi Amazfit serisi altında yeni bir premium akıllı saat seti – Amazfit GTR 2 ve GTS 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni raporlara göre, bunlar açıklanacak 22 Eylül’de.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Huami’nin CEO’su: “Amazfit GTR 2 / GTS 2 kan oksijen dedektörü, Apple Watch Series 6’dan daha iyi olacak

Şirketin CEO’su, yeni Amazfit ikilisinin bazı yetenekleriyle şimdiden dalga geçti. Öne çıkan ana noktalar arasında bir kan oksijen monitörümüz var. İlginçtir ki, bu, COVID-19 ile boğuşan bu günlerde gerçekten faydalı bir özellik. Sonuçta, semptomlarınız varsa, durumunuzun kötüleşip azalmadığını görmek için kandaki oksijen doygunluğunuzu kontrol edebilirsiniz. Huami’nin yöneticisi bunu yakın zamanda piyasaya sürülen Apple Watch Series 6 ile karşılaştırarak ilerledi. Ona göre GT3 ve GTS 2’nin işlevselliği Apple’ın sunduklarından daha üstün olacak. Bu sadece bir pazarlama ifadesi olabilir, ancak her iki cihazın da gerçek hayat senaryolarında nasıl performans göstereceğini merak ediyoruz.

Amazfit GTR 2

Kullanıcılar ayrıca standart bir akıllı saatte bulunan kullanışlı özelliklerin çoğundan yararlanabilecekler. Bu, bir sesli asistan, şarkılarınızın doğrudan çalınmasını içerir. Elbette hem Amazfit GTR 2 hem de GTS 2 için çok sayıda tasarım seçeneği bekliyoruz. En önemli bilgi, her iki giyilebilir cihazın da 22 Eylül’de önümüzdeki hafta duyurulacağı. Tabii ki bu tarih Çin pazarı için, Huami’nin kalesi. Bununla birlikte, ABD veya Avrupa ve Asya’daki diğer pazarlar, Ekim ayı sonuna kadar bunu almalı.

Malzemelerin yanı sıra bu iki giyilebilir cihazın sağladığı pil ömrünün ne kadar iyi olacağını da merak ediyoruz.

Amazfit Neo bu ayın başlarında piyasaya sürüldü

Şirket, farklı zevkler için bir dizi yeni akıllı saati ortaya çıkarmak için Eylül ayını alıyor. 9 Eylül’de Huami Technology, yeni Amazfit Neo akıllı saatini resmen piyasaya sürdü. Retro bir tasarıma, yerleşik bir profesyonel PAI sağlık değerlendirme sistemine sahiptir ve 24 saatlik kalp atış hızı izlemeyi destekler. Neo akıllı saat, retro unsurları ve modayı bütünleştiren kare bir ekran ve dört fiziksel düğme ile sağlam bir tasarıma sahiptir.

Huami Amazfit Neo

299 yuan (44 $) ile geliyor ve klasik siyah, çimen grisi-yeşil ve mercan turuncusu renkleri mevcut.

.

AmazfitAmazfit GTR 2Amazfit GTS 2Haumi Amazfit serisihuamiHuami Amazfit dizisiKan Oksijen sensörüKan oksijen tespiti