Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Galaxy Buds Pro, Galaxy S21 ile birlikte gelecek


Samsung’un gelecek vaat eden tamamen kablosuz kulaklıkları, Endonezya ve Çin olmak üzere çeşitli düzenleyicilerin veritabanlarında göründü. Bu sayede ticari isimleri ve kasanın pil kapasitesi belli oldu.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Söylentilere göre, Samsung’un yeni kablosuz kulaklıklarının Galaxy Buds Beyond olarak adlandırılması gerekiyordu, ancak durum böyle değil – cihaz Galaxy Buds Pro adı altında onaylandı. Açıkçası, bu isim altında satışa çıkacaklar. Kulaklıkların model numarası SM-R190, kasa pil kapasitesi 472 mAh.

Dün bu kulaklıklar hakkında biraz daha yazdık – Galaxy Buds + ruhuna uygun karakteristik bir tasarım alacaklar (aslında, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds + için doğrudan bir alternatif olarak hareket edecek) ve aktif bir gürültü önleme sistemi alacaklar. Galaxy Buds Pro’nun Ocak ayında Samsung Galaxy S21 akıllı telefonlarla birlikte duyurulması bekleniyor.

Samsung, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip yeni Galaxy Tomurcukları hazırlıyor

En güncel tamamen kablosuz kulaklıklar Samsung Galaxy Buds Live, bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürüldü ve alışılmadık fasulye şeklinden etkilendi. Bununla birlikte, kulaklıkların geleneksel şekline daha yakın olanlar için – Galaxy Buds ruhu içinde, iyi haberler var. Samsung, klasik bir tasarım ve aktif gürültü engelleme sistemi ile serinin yeni bir modelini hazırlıyor.

Galaxy Buds ve Galaxy Buds + tasarımında üretilen yeni kulaklıklar, Galaxy S21 serisinin yeni amiral gemileriyle aynı anda piyasaya sürülecek. “Eski” tasarıma rağmen, kulaklıklar bir dizi iyileştirmeden geçecek. Kulaklık ortamdan ses iletirken ses kalitesi ve arka plan sesi modu iyileşir.

Samsung Galaxy Buds Live sızdırılan teaser

Ancak belki de en önemli yenilik, aktif bir gürültü azaltma sisteminin ortaya çıkmasıdır. Bunlar, Samsung’un ilk kulak içi aktif gürültü önleyici kulaklıkları olacak. Dahası, tasarım özelliklerine bağlı olarak, yeni Galaxy Buds harici sesleri Galaxy Buds Live’dan daha iyi izole edecek.

Kulaklıklar Galaxy Buds Beyond adıyla gelebilir, Samsung zaten böyle bir atama kaydetti. Ancak buna tam bir güven yok. Renk düzeni, şirketin mevcut kablosuz kulaklıklarıyla eşleşecek.

.

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Galaxy Buds ProGalaxy Buds ProGalaxy Buds Pro 2021Galaxy Buds Pro kulaklıkGalaxy TomurcuklarıSamsung Galaxy Tomurcukları Pro