Adobe Photoshop Camera artık iOS ve Android için kullanılabilir


Ünlü Adobe Photoshop uygulaması uzun zamandır sadece PC kullanıcıları tarafından değil, aynı zamanda Android ve iOS cihaz sahipleri tarafından da biliniyor. Popüler grafik düzenleyicinin yaratıcılarından bir başka yeni ürün artık Google Play ve App Store’da mevcut. Yeni uygulama, mobil fotoğrafların çekimini ve hızlı işlenmesini birleştiriyor. Buna Adobe Photoshop Camera diyorlar.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Adobe Photoshop Camera, fotoğraflardaki nesneleri tanımak için Sensei’nin yapay zeka algoritmalarını kullanır ve ardından otomatik olarak bağlama uygun filtreler sunar. Ek olarak, yalnızca görüntülerin işlenmesinden sonra değil, aynı zamanda doğrudan vizörde gerçek zamanlı olarak da kullanılabilir.

Adobe Photoshop Camera artık iOS ve Android için kullanılabilir

Geliştiricilere göre uygulama, fotoğraf düzenlemeyi basitleştirmek ve sürece kullanıcı katılımını en aza indirmek için tasarlanmıştır. Portrait, Studio Light, Pop Art, Food, Decorations, Natural Sky ve diğer birçok seçenek gibi Android ve iOS cihaz sahiplerine kutudan çıkar çıkmaz 80’den fazla filtre sunulmaktadır.

Manuel işleme olasılığı da mevcuttur – kullanıcılar gölgeler, vurgular ve pozlama gibi ayrıntıları bağımsız olarak ayarlayabilir. Ek olarak, yerleşik özel efekt koleksiyonu çeşitli sanatçıların çalışmalarını içerir ve isterseniz kendi ön ayarlarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın bir başka özelliği de resimdeki seçili nesnenin çevresindeki arka planı silme ve değiştirme işlevidir.

Adobe Photoshop Camera’nın son kararlı sürümü zaten Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir ve özelliklerin tam listesi burada:

Adobe Photoshop Camera uygulaması özellikleri:

  • FİLTRELERLE EĞLENCE: Photoshop filtrelerini ve efektlerini tek bir dokunuşla uygulayın. 80’den fazla özel filtre ile, bunları takıp çıkarmak ve en sevdiklerinizi tekrar kullanmak üzere kaydetmek kolaydır. Örneğin, filtre kitaplığı Portre, Stüdyo Işığı, Çiçeklenme, Pop Art, Tayf, Desync, Yiyecek, Manzara, Doğal Gökyüzü, Analog, Gece Vardiyası, Komik Gökyüzü, Yıldızlararası, Düşkapanı, Göksel, Büyük Boy, Çift Expo, Prizma, Renk içerir. Eko, Karışık Medya, Mavi Gökyüzü, Sanatsal ve daha fazlası.
  • GERÇEK ZAMANLI PHOTOSHOP ETKİLERİ: Photoshop ve yapay zeka destekli düzenlemenin büyüsü ile daha iyi bir resim çekin.
  • OTOMATİK TON: Photoshop Camera, parlaklık ve gölge alanları arasında artık aşırı farklar olmadan “gerçek hayata” kavuşuyor.
  • İÇERİK BİLİNÇLİ ÖNERİLER: Çekiminizi seçin ve gerisini Photoshop Camera halleder. Ayrıca, en iyi sonucu almak için hangi efektlerin uygulanacağını da bilir. Böylece doğru ışıklandırma ve odaklanma söz konusu olduğunda artık telaş yok.
  • PORTRE KONTROLLERİ (Bokeh, Face Distance, Face Light, Face Relighting): Photoshop Camera’daki Yüz Işığı özelliği aydınlatma için en iyi duruma getirir. Böylece, keskin gölgelerin görünümünü ortadan kaldırır (okuyun: artık göz altı torbası yok). Photoshop Camera, grup özçekimleri için her nesnenin konumunu tanır, böylece artık bozulma olmaz. Ek olarak, Boken özelliği, bulanıklaştırma efektlerini hızlı bir şekilde uygulamayı kolaylaştırır.
  • ETKİLEYİCİDEN İLHAM ALAN LENSLER: Özel tasarlanmış lenslerini kullanarak en sevdiğiniz içerik oluşturucuların gözünden kendinizi görün. Ayrıca, yeni lensler ve efektler her zaman mevcuttur, böylece her zaman keşfedilecek bir şeyler vardır.
  • SOSYAL İÇİN YAPILDI: Ayrıca, yüksek kaliteli fotoğrafları kolayca çekebilir ve favori sosyal ağınızda paylaşabilirsiniz.
Adobe Photoshop Camera’yı indirin

.

Adobe PhotoshopAdobe Photoshop KameraAndroid için Photoshop KameraİOS için Photoshop KameraPhotoshop Kamera