Acer ConceptD 300 Desktop, iki ConceptD 7 serisi Dizüstü Bilgisayar ile birlikte piyasaya sürüldü

Acer ConceptD 300 Desktop, iki ConceptD 7 serisi Dizüstü Bilgisayar ile birlikte piyasaya sürüldü, Mobil Destek

Acer, yakın zamanda yeni dizüstü bilgisayarlarının paketlerini çıkardı. Şimdi, şirket yeni bir Acer ConceptD 300 Masaüstü PC’yi ortaya çıkararak PC serisinde ilerlemeye devam ediyor. Şirket, bu özel cihazın yanı sıra yeni Acer ConceptD 7 ve 7 Pro dizüstü bilgisayarlarını da tanıttı. Bu şekilde tüm müşteriler, son teknoloji donanıma sahip yeni bir cihazla kapsanacak.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.

ConceptD 300 Masaüstü

Şirket, son teknoloji donanıma ve 1.299 € (1541 $) başlangıç ​​fiyatına sahip yeni bir PC masaüstü bilgisayarını tanıttı. Cihaz bu ay Çin’de satışa sunulacak. Ancak Avrupa, Orta Doğu ve Asya’daki müşteriler de Kasım ayına kadar bir tane alabilecekler. Cihaz, içerik oluşturuculara ve mühendislere büyük bir odaklanma ile geliyor. ConceptD serisi, eksiksiz iş istasyonları, profesyonel ekranlar ve diğer ilgili ürünleri bir araya getirir. Yeni cihazlar, birinci sınıf performans sunarak bu özel nişin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Acer ConceptD 300 Desktop, iki ConceptD 7 serisi Dizüstü Bilgisayar ile birlikte piyasaya sürüldü, Mobil Destek

ConceptD 300, BIM ve CAD projeleriyle çalışan kişiler için gelir. Şirkete göre, 3D modelleme ve animasyonu işleyebilen güçlü bir donanım. ConceptD 300 iki konfigürasyonda mevcuttur. Birinde Intel’in 10. nesil Core i5’i bulunurken, ikinci seçenek i7’deki muadili getiriyor. GPU için, NVIDIA’nın Quadro P2200, RTX 2070 Super ve RTX 3070’inde seçenekler sunuyoruz. CPU, 2666 MHz’de çalışan 64 GB’a kadar DDR4 RAM ile eşleştirilir. Cihaz, 4 TB’a kadar HDD ve 1 TB M.2 PCIe SSD’ye kadar depolama seçeneklerinde mevcuttur.

Cihaz, Wi-Fi 6 desteği ve Bluetoot 5.1’i getiriyor. Dahası, Bir PCIe x16 ve iki M.2 genişletme yuvası getiriyor. Yazılım cephesinde, Windows 10 Pro’yu kutudan çıkarır çıkarmaz lisansladık.

ConceptD 7 ve 7 Pro

Her iki dizüstü bilgisayar da benzer özelliklere sahiptir, ancak 7 Pro kesinlikle onu “Pro” yapmak için bazı özelliklere sahiptir. Her iki cihaz da 4K çözünürlüğe ve 400 nit parlaklığa sahip 15,6 inç IPS panel ile birlikte gelir. % 100 Adobe RGB’yi kapsar ve Delta E

Acer ConceptD 300 Desktop, iki ConceptD 7 serisi Dizüstü Bilgisayar ile birlikte piyasaya sürüldü, Mobil Destek

İşlem gücü 16 GB DDR4 çift kanallı RAM ile eşleştirilir ve 32 GB’a yükseltilebilir. Depolama açısından 512GB, 1TB ve 2TB M.2 PCIe NVMe SSD’ye sahibiz. Cihaz Wi-Fi 6, DTS X: Ultra Audio, Wi-Fi 6, Thunderbolt 3 bağlantı noktası, 7 saate kadar pil ömrü ile birlikte gelir. Son fakat en az değil, Windows 10 Pro’yu çalıştırıyoruz.

.

AcerAcer bilgisayarlarAcer ConceptDAcer ConceptD 300Acer ConceptD 7Acer ConceptD 7 Proacer dizüstü bilgisayarlar