ABD’deki Galaxy Note 20 sahipleri artık One UI 3.0 beta güncellemesinin keyfini çıkarabilir!


Galaxy S20 üçlüsünün ardından Samsung, yeni One UI 3.0 beta güncellemesini Galaxy Note 20 ikilisine sunmaya başladı. Geçen hafta Hindistan ve Almanya’daki Galaxy Note 20 sahipleri, yeni ve geliştirilmiş yazılım deneyimini tatmayı başardı. Peki, Samsung şimdi ABD’de hem Galaxy Note 20 hem de Note 20 Ultra için herkese açık beta kaydını açtı. Zaten tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, Samsung Members uygulaması aracılığıyla genel beta programına başvurabilirsiniz.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Galaxy Note 20, Note 20 Ultra, ABD’de One UI 3.0 beta aldı!

Galaxy Note 20 için One UI 3.0

Tamamen yeni One UI 3.0 beta güncellemesi artık Sprint, T-Mobile ve Galaxy Note 20 ikilisinin kilidi açılmış varyantları için mevcut. Güncellemeye kaydolmak için tek yapmanız gereken Samsung Members uygulamasını açmak ve One UI Beta program başlığına dokunmak. Kısa süre sonra, güncellemeyi Yazılım Güncellemesi aracılığıyla indirebileceksiniz. Bunu yapmak için şuraya gidebilirsiniz: Ayarlar >> Yazılım Güncelleme >> İndir ve Kur. Bunu yaptıktan sonra artık akıllı telefonunuzda Android 11 işletim sistemini deneyimleyebileceksiniz.

ABD’deki One UI 3.0 beta güncellemesi, aygıt yazılımı sürümünü taşır N986U1UEU1ZTJG. Güncelleme, en son Android 11’i getirmenin yanı sıra, Ekim 2020 Android güvenlik yamasıyla da geliyor. Güncellemenin boyutunun yaklaşık 2 GB olduğunu belirtmekte fayda var, bu yüzden bir WiFi ağı üzerinden indirmek isteyebilirsiniz.

Devam etmeden ve One UI Beta Programına katılmadan önce, bu yazılımın günlük kullanım için tasarlanmadığının farkında olmalısınız. Çoğu beta güncellemesinde olduğu gibi, düzenli kullanımınızda çok sayıda kritik hatayla karşılaşacaksınız. Şu anda Galaxy Note 2o ikilisi, ABD’deki ilk One UI 3.0 beta güncellemesini alıyor. Yol boyunca yeni güncellemelerle Samsung bu kritik hataları gidermeye çalışacak. Bu sonuçta tüm kullanıcılar için kararlı bir One UI 3.0 ile sonuçlanacaktır.

Üçüncü yinelemedeki yenilikler

Daha önce de belirtildiği gibi, One UI 3.0, temel olarak en son Android 11 işletim sistemine sahiptir. Samsung, birkaç yeni eklemeyle birlikte bazı görsel değişiklikler yaptı. Güncelleme, Bildirim Gölgesinde yeni bir bulanıklık efekti getirecek. Artık hikaye özelliklerinin yeni kısa bildirimleri ve bildirimlerini göreceksiniz. Güney Koreli dev, Her Zaman Moduna daha fazla seçenek ve özellik ekledi. Diğer değişiklikler arasında ses seviyesi kontrol kaydırıcıları, çağrı arka plan özelleştirme, yeni Bixby rutinleri ve çok daha fazlası bulunur.

.

Bir UIBir UI 3.0Bir UI 3.0 betaGalaxy Note 20Galaxy Note 20 UltraGökadaNot 20Note 20 UltraSamsung