7000 mAh pil ile yaklaşan Samsung Galaxy M12’nin canlı fotoğrafları


Henüz resmi olarak tanıtılmamış yeni bir Samsung akıllı telefonun gövdesinin detayları ve canlı fotoğrafları, Galaxy M serisinin “canavarlar” serisine katılması gereken ağda ortaya çıktı.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


Samsung Galaxy M12 modelinden bahsediyoruz. Yaz sonunda piyasaya çıkan orta sınıf Samsung Galaxy M51 akıllı telefondan çok daha ucuz olmalı, ancak aynı zamanda 7000mAh bataryaya da sahip olacak.

Ancak kaynak, Samsung Galaxy M12’nin Samsung Galaxy F12 adı altında mağaza raflarına ulaşma olasılığını kabul ediyor. Canlı fotoğraflar da isimlerde böylesi bir ikileme izin veriyor – SM-M127F / SM-F127G numaraları arka panele kazınmış. Cihazın Hindistan’daki bir Samsung fabrikasında geliştirildiği belirtiliyor.

Fotoğraftan kasanın yeni dokusunu, arkadaki Samsung markasını, ana kameranın dört delikli bir kare bloğu ve flaş için bir tane daha not edebilirsiniz. Galaxy M11’in aksine Galaxy M12 / F12’de arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı bulunmuyor. Büyük olasılıkla parmak izi sensörü, yan taraftaki güç düğmesinde bulunur.

Altta, USB Type-C bağlantı noktası, 3,5 mm ses girişi ve bir hoparlör ızgarası için kesikler var. Yukarıdan sadece mikrofon deliği görülebilir. Ön verilere göre akıllı telefon 6.7 inçlik bir ekran alacak.

360 € ‘luk Samsung Galaxy M51 ile karşılaştırıldığında, Samsung Galaxy M12 fiyatının yarısından fazla olabilir. Fiyatın yaklaşık 149 avro (yaklaşık 175 dolar) olması bekleniyor. İlk çıkış yıl sonundan önce yapılmalıdır.

Canalys: Samsung etki alanını akıllı telefon pazarında tuttu

2020 yılı, COVID-19 salgını sayesinde zor geçti. Endüstride pandemik sonuçlardan muzdarip birçok kesim var. Bununla birlikte, akıllı telefon pazarının 2020’nin ilk aylarında en büyük darbeyi aldığını söyleyebiliriz. Şimdiye kadar, 2020’nin 1. ve 2. çeyreğinde çoğu şirket anlamlı sonuçlar elde edemedi. Ancak bu, 2020’nin 3. çeyreğinde oldukça gelişti. Sonuçta, Temmuz’da başlayıp Eylül’de sona eren üç aylık dönemde çoğu hükümet kilitleme kısıtlamalarını kaldırdı ve müşteriler tüketim programlarına kaldığı yerden devam edebildi. Elbette, sonuçlar 2019’un 3. çeyreğinden daha kötü olduğu için ancak geri dönüşümün başladığını görebiliyoruz. Canalys’e göre 1 Temmuz ile 30 Eylül arasında 348 milyon akıllı telefon gönderildi ve Samsung etki alanını korudu.

Samsung, 2020’nin 3. çeyreğinde akıllı telefonlarına güçlü bir talep gördü

Bu sevkiyat miktarı, geçen yılın aynı dönemine göre hala 4 milyon birim daha az. Ancak COVID-19 salgınını hesaba katarsak bu anlamlı bir sonuçtur. Üç ayda bir, genel pazar% 22 büyüdü. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Samsung, etki alanını dünya çapında akıllı telefon pazarı lideri olarak tuttu. Güney Koreli şirket, üçüncü çeyrekte akıllı telefon satışlarındaki% 50 artış sayesinde 80,2 milyon gönderi topladı. Şirket, orta sınıf telefon satışlarında etkileyici bir artış gördü. Samsung, Xiaomi’nin Hindistan pazarındaki konumunu çalması ve bir kez daha pazar lideri olmasıyla başarılı oldu.

2020'nin En İyi 9 Samsung Telefonu - Yeni Samsung Galaxy Akıllı Telefon İncelemeleri

İkinci sırada Huawei var. Çinli şirket 51,7 milyon akıllı telefon satmayı başardı. Şirketin ABD yasağıyla nasıl mücadele ettiğini ve Google hizmetleri olmadan kaç kez çalıştığını düşünürseniz, bu etkileyici bir sayıdır. Ancak şirket, 66,8 milyon satış gerçekleştirdiği geçen yıla kıyasla hala düşüş yaşıyor. Huawei yer kaybederken, diğer Çinli şirketler Küresel pazarlarda yer kazanıyor. Örneğin Xiaomi, Apple’ı tahttan indirmeyi ve son üç ayda 47,1 milyon gönderi ile üçüncü sırada yer almayı başardı. Bu, geçen yıla göre% 45’lik dikkate değer bir artış. Xiaomi, üçüncü çeyrekte en hızlı büyüyen şirket oldu.

.

7000 mAh batarya7000mAh batarya akıllı telefonGalaxy F12Galaxy M12Samsung 7000mAh batarya akıllı telefonSamsung Galaxy F12Samsung Galaxy M12