5.000 mAh bataryalı Motorola Capri, FCC’den geçiyor


Motorola, amiral gemisi segmentine beklenmedik bir dönüşle bu yıl akıllı telefon işini yeniledi. Bu yılın başlarında şirket, 5G bağlantısı, AMOLED ekranlar ve diğer premium özelliklere sahip birinci sınıf bir orta sınıf ve amiral gemisi olarak Motorola Edge ve Edge + ‘ı tanıttı. Şirket daha sonra Moto G9 serisi, Moto E7 serisi ve son olarak ilk 5G özellikli Moto G akıllı telefonları gibi orta sınıf akıllı telefonların piyasaya sürülmesiyle devam etti. Şimdi, raporlar Motorola’nın Snapdragon 865 ile birlikte gelen yeni bir amiral gemisi akıllı telefon üzerinde çalıştığını gösteriyor. Bu arada, şirket iki orta sınıf akıllı telefon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Cihazların kod adı Motorola Capri ve Capri Plus’tır. Bugün, XT-2172 model Numaralı bir Motorola akıllı telefon FCC sertifikasyonundan geçti.


Bu yazımızı beğendiyseniz diğer mobil destek yazılarımıza da tıklayarak sitemizden ulaşabilirsiniz.
Forumdan konu açıp destek almak için ise forum sitesine giderek konu açabilirsiniz. mobil destek forum, cihaz sorunları ve destek almak istediğiniz konular için mobil forum a gidebilirsiniz.


XT-2127 model numarasının vanilya Motorola Capri’ye ait olduğu bildiriliyor. Bu açıkça sadece bir kod adıdır ve şu anda bilinmeyen cihazın gerçek pazarlama adı değildir. FCC listesine göre, telefon çift Bantlı Wi-Fi (2.4GHz ve 5GHz), Bluetooth’u destekler, ancak tam sürüm belirtilmemiştir. Yalnızca LTE’ye özel bir akıllı telefon ve Motorola orta sınıf akıllı telefonlar arasında standart hale gelen NFC teknolojisine sahip. Ayrıca el cihazında JK50 model numaralı bir pil bulunur. Bu, kısa süre önce toplam 5.000 mAh kapasiteye sahip TUV sertifikasında görüldü. Telefonun 10W şarj hızı var.

Akıllı Telefon Motorola Moto G8 64GB Azul Capri 4G - 4GB RAM Tela 6,4 ”Câm. Tripla + - NovoLare

Motorola Capri, düşük kaliteli özelliklere sahiptir

Son raporlara göre Motorola Capri, donanım sevenler için gerçekten heyecan verici bir cihaz değil. Örneğin, cihazın Qualcomm Snapdragon 460 yonga seti ile geldiği söyleniyor. 1.600 x 720 piksel HD + çözünürlüğe sahip bir LCD panel sergiliyor. Telefonun 4GB RAM ve 64GB Dahili Depolama ile eşleştirilmiş olarak geleceğini varsayıyoruz. Başlangıçta daha fazla depolama / RAM varyantının görünüp görünmeyeceği şu anda belli değil. Sonuçta, Snapdragon 460 SoC’ye sahip bir cihazda 6 GB RAM’e sahip olmanın bir anlamı yok.

Arkaya doğru hareket eden telefon, 48MP birincil atıcı, 8MP ultra geniş lens ve derinlik ve makro çekimler için iki 2MP kamera içeren bir Dörtlü Kamera kurulumuna sahip olabilir. Ön tarafta, cihaz su damlası çentikli 8MP atıcı ile gelebilir. Şu anda bunun sadece söylentilere dayandığını belirtmekte fayda var. Bu kamera kurulumunun giriş seviyesi Snapdragon 460 yonga setine sahip bir cihaz için oldukça cömert olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden bunu bir veya iki tutam tuzla sindirin.

Motorola Capri Plus, biraz yükseltme özelliklerine sahip olacak ve en azından bir Snapdragon 6xx serisi yonga seti ona güç verecek. Yeni telefonlar 2021’in ilk çeyreği için üretildi. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda daha fazla haberin çıkmasını bekliyoruz.

.

MotorolaMotorola CapriMotorola Capri özellikleriMotorola Capri PlusMotorola Capri Plus özellikleri